Kultowe produkty wracają do sklepów Lidl Polska - oczyszczacz powietrza i automat do pieczenia chleba w niskich cenach!

Doceniane przez klientów urządzenia wracają do sklepów Lidl Polska w promocyjnych cenach! Już od czwartku 17 marca automat do pieczenia chleba oraz oczyszczacz powietrza marki SilverCrest w nowej, odświeżonej wersji będą dostępne do wyczerpania zapasów. Oczyszczacz pozwoli nam cieszyć się czystym powietrzem w naszym domu, a dzięki automatowi do pieczenia chleba będziemy mogli rozpocząć każdy dzień od kromki świeżego, własnoręcznie upieczonego pieczywa.

Już w czwartek 17 marca we wszystkich sklepach Lidl Polska znajdziemy automat do pieczenia chleba 850 W SilverCrest (249 zł/ 1 zestaw), który umożliwi nam samodzielne przygotowanie chleba jasnego, mieszanego, razowego, a nawet słodkich ciast czy dżemów i jogurtów. Urządzenie ma wiele funkcji – m.in. możliwe jest ustawienie wagi chleba (1000/1250/1500 g), zaprogramowanie aż do 8 własnych przepisów oraz wybór poziomu zbrązowienia pieczywa.

Automat świetnie sprawdza się w przypadku każdych, nawet najbardziej zróżnicowanych potrzeb. Ponadto, produkt posiada 60-minutową funkcję utrzymywania ciepła i 15-godzinny timer do opóźnionego startu pieczenia. Haki do zagniatania ciasta pokryte są wysokiej jakości powłoką marki ILAG zapobiegającą przywieraniu.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Lidl Polska

 Do sprzedaży wraca również inny popularny produkt– oczyszczacz powietrza marki SilverCrest w nowej, odświeżonej wersji. Co ważne, produkt będzie objęty specjalną, jednodniową promocją – tylko w czwartek, 17 marca urządzenie będzie można nabyć w cenie o 50 zł niższej, czyli za jedyne 199 zł za zestaw (zamiast 249 zł/ 1 zestaw). Oczyszczacz posiada system 3-krotnej filtracji: filtr wstępny, filtr EPA oraz z filtr z węglem aktywnym. Dzięki czujnikowi jakości powietrza ze wskaźnikiem LED wskazuje, jaką jakość powietrza mamy aktualnie w mieszkaniu, urządzenie poinformuje nas również o konieczności wymiany filtra. Zaletą jest również generator jonów, które skutecznie wiążą kurz. Dzięki jonizacji, oczyszczacz powietrza usuwa także wirusy, bakterie, alergeny oraz zarodniki pleśni i grzybów. Idealnie sprawdzi się zatem nie tylko w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności powietrza, ale także przyniesie ulgę alergikom. Oczyszczacz SilverCrest to również mniej sprzątania ze wzlędu na filtrowanie najmniejszych cząsteczek zanieczyszczeń. Od piątku 18 marca urządzenie będzie dostępne w cenie 249 zł za zestaw.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Lidl Polska