Pyszny Donut z Mleczną Czekotubką jest już w sklepach!

Marka E.Wedel oraz firma Stokson nie zwalniają tempa i wprowadzają na rynek kolejną nowość. Jest to Donut z Mleczną Czekotubką E.Wedel, który stanowi połączenie pysznego donutowego ciasta oraz słynnej, wedlowskiej Czekotubki Mlecznej.

Donut z Mleczną Czekotubką E.Wedel to doskonała, słodka przekąska, która zagwarantuje wyjątkową przyjemność smaku i z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom wedlowskich słodkości. Delikatne donutowe ciasto oblane jest białą, wedlowską czekoladą. W jego środku znajduje się pyszne nadzienie w postaci Mlecznej Czekotubki E.Wedel. Na wierzchu produktu widoczna jest czekoladowa dekoracja, która przypomina urocze łatki. Dzięki nim nowy, wedlowski Donut nawiązuje do opakowania Mlecznej Czekotubki, na którym widnieje znana i lubiana postać – Znajoma Krowa Kucharza. Produkt zapakowano w papilotkę, która pozwala na wygodną konsumpcję.

Nowość to efekt kolejnej współpracy marki E.Wedel z firmą Stokson – polskim, rodzinnym producentem i jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Firmy z sukcesem współpracują ze sobą od ponad 4 lat, poszerzając portfolio produktów licencyjnych E.Wedel. Wspólne działania zaowocowały wprowadzeniem na rynek wielu produktów, które odpowiadają na współczesne trendy oraz upodobania konsumentów. Są to, m.in.: Donut E.Wedel, Donut WW, Muffin WW, Muffin z Czekotubką Truskawkową, Wedlowe ciastko czekoladowe z nadzieniem pomarańczowym, Mini Donut’s E.Wedel. Każda z propozycji charakteryzuje się wyjątkowym smakiem, który pokochali miłośnicy wedlowskich łakoci.

Donut z Mleczną Czekotubką E.Wedel dostępny jest w ramach oferty sieci sklepów Żabka.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.