Pyszny smak domowej lemoniady z cytryn. Cytryna Lemoniadowa - nowy syrop marki Herbapol

Jest zupełnie nowa, niesamowicie pyszna i cudownie orzeźwiająca. Do tego przywołuje na myśl dzieciństwo, wakacje i smak domowej lemoniady. Nowa Cytryna Lemoniadowa marki Herbapol to aromatyczny, esencjonalny syrop z limitowanej, sezonowej edycji i soczysty sposób na to, by każdy wiosenny i letni dzień miał wyjątkowy smak.

Wraz z nadejściem lata jednym z najbardziej gorących – dosłownie – tematów jest to, w jaki sposób szybko się ochłodzić. Proste rozwiązanie? Zimne napoje. Wśród tych najbardziej lubianych, jak i tych, które budzą największy sentyment jest oczywiście... lemoniada. Doskonale orzeźwiająca, o niepowtarzalnym, kwaśno-słodkim smaku. To dla wielu z nas jednocześnie smak najpiękniejszych wspomnień – beztroskiego lata, spędzanego na radosnej zabawie z przyjaciółmi.

Dla wszystkich fanów lemoniadowej rześkości mamy dobrą wiadomość. Dziś, gdy chcemy przygotować dużą porcję lemoniady, która będzie smakowała tak jak ta domowa, nie musimy już wyciskać mnóstwa cytryn. Wystarczy sięgnąć po nowy syrop Herbapolu, który przywołuje cudowny smak domowej lemoniady z cytryn.

Syrop Cytryna Lemoniadowa unosi na fali cytrynowego orzeźwienia! Jako suplement diety, dostarcza też witaminy C, B6, D oraz cynku. Jego atutem jest ponadto wydajność – jedna butelka wystarcza na przygotowanie ponad 20 porcji. Taki napój pomoże z werwą zacząć dzień, doskonale orzeźwi pomiędzy kolejnymi obowiązkami, będzie świetnym towarzyszem wakacyjnych chwil i idealnie sprawdzi się podczas letnich spotkań z przyjaciółmi czy ogrodowego kinder party.

A oto prosty pomysł na tymiankową lemoniadę z cytryną. Do szklanki wystarczy wlać 300 ml zimnej wody niegazowanej oraz 40 ml syropu Herbapol Cytryna Lemoniadowa. Następnie dorzucamy trzy kostki lodu i dekorujemy całość plastrem cytryny i dwiema gałązkami tymianku. Smacznego lemoniadowego orzeźwienia.

W sezonowej kolekcji syropów Herbapol są również dostępne inne orzeźwiające smaki: Mango z ananasem, Rabarbar z truskawką, Arbuz z miętą, Pomarańcza i Kiwi. Syropy Herbapol można nabyć w sklepie online Herbapol-Lublin, a także w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach na terenie kraju.

Cena: ok. 4,59 zł/poj. 420 ml

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.