Gwiazdy telewizji i znanych programów kulinarnych w Płońsku!

Podczas najbliższych DNI POLA 2022 w Płońsku na stoisku marki Diamant i Pfiefer & Langen pojawią się znani i lubiani kucharze z takich choćby programów jak "Master Chef", "Top Chef" czy "Pytanie na Śniadanie". Najsłodsza marka na rynku zachęca także do dodatkowych atrakcji, które poznacie w dniach 11-13 czerwca na terenie MODR przy ul Sienkiewicza 1.

Podczas DNI POLA 2022 w Płońsku marka Diamant przygotowała dla zwiedzających moc atrakcji. Wśród nich pokazy gotowania na żywo, animacje dla dzieci – w tym darmowa wata cukrowa, malowanie buziek czy zabawa na świeżym powietrzu. W strefie chillout będzie można spotkać też znanych i lubianych szefów kuchni. Przygotują oni dla zwiedzających nie tylko pyszne słodkości i grillowe rarytasy, ale i zachęcą do wspólnych zdjęć oraz konkursu z nagrodami!

W sobotę od godz. 11:00 gotować będzie dla Państwa Dariusz Kuźniak uznany szef kuchni, uczestnik "Top Chef", „Hell’s Kitchen" telewizji Polsat oraz prowadzący program „Zakupy pod kontrolą" emitowany w Dwójce. W niedzielę zaś od godz. 10:00 strefę kuchenną Diamant poprowadzi pochodzący z Kanady Charles Daigneault, finalista "MasterChef" TVN i prowadzący program „Kuchenne Rewolucje – Powroty", który odkrywał jakość restauracji odmienianych wcześniej przez Magdę Gessler. Nie zabraknie też uśmiechniętego Kubę Steuermarka, gospodarza kuchennej strefy "Pytania na Śniadanie" telewizji TVP2.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Diamant

Na stoisku goście będą mogli porozmawiać z członkami zarządu Pfeifer & Langen Polska S.A. oraz dyrektorem ds. surowcowych. Nie zabraknie specjalistów zajmujących się uprawą buraków cukrowych, produktami dla pszczół, wysłodkami oraz całym portfolio marek Diamant, Tofi oraz Tofi Horses.