Letnia edycja pianek Ptasie Mleczko. Warto spróbować po zamrożeniu!

Lekkie pianki oblane oryginalną wedlowską czekoladą. To dobrze znane kultowe Ptasie Mleczko, które w ciepłe dni możemy odkryć na nowo. Już od początku maja na sklepowych półkach można znaleźć pianki Ptasie Mleczko w dwóch limitowanych smakach. Pierwszy z nich to Słony Karmel, a drugi Mango Shake. Każdy wariant kultowych pianek zapewni wyjątkową i lekką przyjemność smaku, szczególnie w schłodzonym wydaniu!

Marka E.Wedel nieustannie podąża za trendami oraz regularnie zaskakuje konsumentów nowymi wariantami pianek Ptasie Mleczko. Nie inaczej jest latem, które w tym roku będziemy mogli spędzić z aż dwoma limitowanymi wariantami. Co więcej, letnie miesiące to doskonała okazja do próbowania nowych sposobów konsumpcji, czyli smakowania pianek po mrożeniu. Wystarczy kilka minut w zamrażarce i Ptasie Mleczko® staje się przepyszną chłodną przekąską, która zapewni nam nowe doznania sensoryczne.

W letnim sezonie 2022 portfolio wzbogacono o limitowaną edycję – pianki Ptasie Mleczko Słony Karmel. Nowość to wyjątkowo lekka i delikatna pianka o smaku słonego karmelu. Całość oblana jest oryginalną wedlowską czekoladą mleczną. Uwielbiany na całym świecie karmel z dodatkiem słonych nut smakowych zamknięty w formie pianek Ptasie Mleczko gwarantuje doskonałą przyjemność smaku.

Druga limitowana propozycja to smak, który konsumenci pokochali w poprzednich letnich sezonach. To Ptasie Mleczko o smaku Mango Shake, czyli kremowo–owocowe połączenie, które tworzy słodką, a jednocześnie orzeźwiającą propozycję. Pianki z marmurkowym wzorkiem zostały oblane oryginalną wedlowską czekoladą białą. Ten wariant szczególnie docenią fani egzotycznych, owocowych smaków.

Letni klimat odzwierciedlają także opakowania pianek Ptasie Mleczko o smaku Słony Karmel i Mango Shake. Ich wyjątkowy design przykuwa wzrok i jest spójny ze wszystkimi opakowaniami ze stałej oferty, którym przewodzi wspólny ptasi motyw. Dodatkowo, na opakowaniach znajduje się stempel z ikoną mrożenia, który ma zachęcać do alternatywnej, dopasowanej do letnich temperatur konsumpcji pianek. Autorami projektów opakowań są polscy ilustratorzy.

Copyright © Agora SA