Zgarnij kupon od Lidl Polska na tańsze lody Willisch

Od 16 do 17 sierpnia ceny w Lidl Polska zdecydowanie stopnieją. A to za sprawą gorącej promocji na ręcznie robione, naturalne lody polskiej marki Willisch. Klienci, którzy zdecydują się zeskanować kupon z aplikacji Lidl Plus, kupią je w cenie niższej o 35 proc.

Uwaga, lodomaniacy! Do 17 sierpnia osoby, które udadzą się do sklepów Lidl Polska, będą miały okazję skorzystać ze spektakularnej promocji na ręcznie robione lody polskiej rodzinnej firmy Willisch.

Lody Willisch są produkowane od 1983 roku. Powstają według tradycyjnej, rodzinnej receptury, wyłącznie z naturalnych składników i bez napowietrzania, dzięki czemu mają idealną gęstość i niepowtarzalny aromat. Poza lodziarniami pod szyldem firmy są dostępne wyłącznie w sklepach Lidl Polska, obecnie w dwóch sezonowych smakach: słony kokos z mango oraz śmietanka z borówką.

Aby skorzystać z promocji i kupić półlitrowy kubełek lodów Willisch 35 proc. taniej (w cenie 12,99 zł za jedno opakowanie), wystarczy zeskanować przy kasie specjalny kupon z aplikacji Lidl Plus.

Wsparcie lokalnych przedsiębiorców

Lidl Polska wspiera lokalnych producentów. Firma pomaga też w ich eksporcie, dzięki czemu produkty z Polski wysokiej jakości zdobywają swoich wiernych fanów także zagranicą. W okresie wiosenno-letnim sieć koncentruje się głównie na sprzedaży owoców sezonowych, które pochodzą z polskich upraw – w tym m.in. rodzimych borówek, bogatych w cenne witaminy i minerały. To właśnie one – właściwie wyselekcjonowane – są jednym ze składników, z których swoje produkty przygotowuje wywodząca się z Wielkopolski lodziarnia Willisch.

Szczegóły promocji dostępne są w aplikacji Lidl Plus.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.