Ed Sheeran wprowadza na rynek nowe sosy Tingly Ted's

Tingly Ted's to nowy król wśród ostrych sosów, który jest wprowadzony na rynek dla fanów na całym świecie. Jest idealny, aby dodać smacznej ostrości do wszystkiego, od śniadania po nocne przekąski.

Najnowszy przebój od Eda Sheerana ma premierę w tym tygodniu... ale z pikantnym twistem. Superfan sosów wprowadza na rynek własną gamę smakowitych sosów, które trafnie nazwał Tingly Ted's - nowy, przełamujący nudę, ostry sos.

Gama ostrych sosów, stworzona przez Eda i jego zespół ekspertów, powstawała przez prawie dwa lata. Nowy hit będzie dostępny na całym świecie.

Potrzeba dwojga, by poczuć falę ostrości

Marka Tingly Ted's zawdzięcza nazwę dziecięcej ksywce Eda. Oferuje gamę dwóch ostrych sosów: Tingly i Xtra Tingly, które są idealnym dodatkiem do frytek, nuggetsów, falafeli, smażonego kurczaka lub, szczerze mówiąc, do każdego posiłku!

Uwielbiam sosy, to żadna tajemnica. Ale im jestem starszy, tym bardziej kocham i potrzebuję przypraw przy każdym posiłku

- wyjaśnia Ed Sheeran.

"Dużo podróżuję, więc posiadanie w walizce, gdziekolwiek się wybieram, butelki, która może doprawić każdy posiłek, wydawało się dobrym pomysłem. Wiedziałem, że nie chcę stworzyć wodnistego, ostrego sosu, ponieważ zazwyczaj wszystkie one są stawiane na tej samej półce - z innymi przypadkowymi, ostrymi sosami. Chciałem zaprojektować sos, który zajmie to samo dumne miejsce co ketchup" - mówi muzyk.

Wspólnie ze wspaniałym zespołem, miałem rok na wybranie idealnych smaków i w efekcie stworzyliśmy dwie, absolutne perełki: Tingly i Xtra Tingly. Zabrałem je ostatnio w trasę, aby wypróbować je ze wszystkimi rodzajami posiłków i naprawdę nie ma niczego, do czego by nie pasowały (z wyjątkiem bananów, nie rób tego).

"Jestem podekscytowany wprowadzeniem tych produktu na rynek, bo jest to autentycznie coś, czego używam każdego dnia przy wszystkich trzech posiłkach. Mam nadzieję, że pokochacie je tak samo jak ja" - dodaje artysta.

O Tingly Ted’s

Tingly jest średnio ostrym sosem i jest jak rozgrzewający przytulas w butelce - nie za ostry, ale wystarczający, aby pobudzić twoje kubki smakowe - a Xtra Tingly jest dla każdego, kto chce podkręcić ostrość na maksa.

W Tingly Ted's wyczuwa się świeżą nutę cytryny i dymny smak, dzięki którym czerwone papryczki jalapeño i papryczki Capsicum są bardziej wyraziste. To wszystko z mieszanką ziół i przypraw tworzy prawdziwą imprezę w twoich ustach.

Tingly Ted's to gama przyjaznych dla wegan i świeżych smaków bez absolutnie żadnych dodatków w postaci barwników, sztucznych aromatów czy konserwantów. Wykonana z materiałów pochodzących recyklingu butelka w pełni nadaje się do wtórnego wykorzystania.

Tingly Ted's jest dostępny w dwóch smakach: Tingly Sauce 265gr/248ml oraz Xtra Tingly Sauce 265gr/248ml.

Odwiedź stronę www.tinglyteds.com lub www.instagram.com/tinglyteds, aby dowiedzieć się więcej o Tingly Ted's. Nowe smaki Tingly Ted’s będą dostępne dla polskich konsumentów jeszcze w 2023 roku.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.