Secret Burger od MAX Premium Burgers dostępny w aplikacjach Glovo i Uber Eats w dwóch lokalizacjach w Warszawie

MAX Premium Burgers, szwedzka sieć restauracji fast food wprowadza do swojego menu kolejnego nowego burgera! Co więcej, wszyscy miłośnicy MAX-a będą mieli niepowtarzalną okazję przetestować tę nowość przedpremierowo. W jaki sposób? Zamawiając burgera za pomocą aplikacji dwóch partnerów dostawy: Glovo i Uber Eats z restauracji MAX zlokalizowanych w Złotych Tarasach i Wilanowie. Goście biorący udział w tym projekcie nie znają smaku ani rozmiaru burgera, dopóki nie otrzymają zamówienia.

Sekretny smak, wyjątkowy rozmiar

MAX Premium Burgers pokazał swoje podejście do rywalizacji podczas ostatniej kampanii Burgera Ry-wala, która przyczyniła się do prawie 60% wzrostu sprzedaży sieci w okresie od 15 listopada do 31 grud-nia 2023 roku, w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. Tym razem szwedzka firma fast food zaskoczy swoich gości nie tylko smakiem, ale także ROZMIAREM! #Secret Burger to naprawdę duży klasyk w świecie burgerów. Będzie dostępny zarówno w wersji mięsnej, jak i wegetariańskiej. To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie różnorodność smaków i dbają o śro-dowisko na WIELKĄ skalę.

„Secret Burger to największy burger, jaki do tej pory przygotowaliśmy. Jestem pewien, że znajdzie wielu fanów dzięki dużej ilości wołowiny jak i jej roślinnej wersji. Klasyczne, znane nam dotąd warzywa, nowa, pszenna, miękka bułka i podwójna ilość rozpływającego się w ustach sera dopełnią smak. Nawiązując do historycznej receptury, stworzyliśmy coś lepszego i większego niż kiedykolwiek wcześniej" – mówi Jonas Mårtensson, szef kuchni w MAX Burgers.

Pierwsi na smacznym szlaku

Od rana w poniedziałek, 18 marca do końca dnia w środę, 20 marca goście będą mogli zamówić Secret Burgera za pomocą aplikacji – Glovo lub Uber Eats – z 2 lokalizacji: Złote Tarasy i Wilanów. Co ważne, burger nie będzie dostępny nigdzie indziej i nie znajdziemy go ani w restauracji, ani w aplikacji MAX Express. Jedynym sposobem na przedpremierowe odkrycie #Secret Burgera jest złożenie zamówienia w jednej z aplikacji partnerskich: Glovo i Uber Eats.

„Burgery od lat są jednym z najczęściej wybieranych dań w aplikacji Uber Eats. Jak wynika z naszych danych, specjał ten królował w zeszłym roku w Polsce pod kątem liczby zamówień. I chociaż w Warsza-wie prym wiodła pizza, to może Secret Burger przyczyni się do zdobycia pierwszego miejsca na podium? Serdecznie zachęcamy do zamawiania go za pośrednictwem Uber Eats" – mówi Michał Dubisz, General Manager Uber Eats.

Zaangażowani goście będą mogli wybrać #SecretBurgera w zestawie lub jako sam produkt. Jak zostać uczestnikiem pre-testów? Wystarczy w wyznaczonym terminie złożyć zamówienie w aplikacji Glovo lub Uber Eats i spróbować nowości od MAX Premium Burgers. Oficjalne informacje na temat nowego bur-gera zostaną podane dopiero 21 marca.

MAX Premium Burgers po raz kolejny udowadnia, że fast food może być nie tylko smaczny, ale także pełen zabawy i niespodzianek. #Secret Burger to wyzwanie dla podniebienia i zaproszenie do odkrycia czegoś nowego. Gotowi na kulinarną przygodę? Zamówcie swojego #Secret Burger w aplikacjach Glovo i Uber Eats stawiając czoła smakowym tajemnicom.

Oficjalne ogłoszenie nazwy nowego burgera odbędzie się 21 marca. Tego samego dnia produkt za-cznie być dostępny we wszystkich restauracjach MAX w Polsce. Więcej informacji: www.maxpremiumburgers.pl.

Materiał Promocyjny Public Relations MAX Premium Burgers

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.