Upominek łączący dwa światy, czyli o słodkiej współpracy Nobilia z J.A. Baczewski

Dwie polskie marki ceniące tradycję i dobry smak tworzą nową, własną historię. Poznaj upominki premium powstałe z połączenia wysokiej jakości czekolady, asortymentu rzemieślniczych słodyczy oraz trunków, których nie trzeba w Polsce nikomu przedstawiać.

O marce, która zachwyciła Europę

J.A. Baczewski - polska, rodzinna marka, która od ponad 240 lat nie przestaje zachwycać swoimi wysublimowanymi smakami. Jej korzenie sięgają końca XVIII wieku, kiedy na przedmieściach Lwowa powstała pierwsza Galicyjska Krajowa Wytwórnia Rosolisów i Likierów. Firma od początku istnienia prosperowała znakomicie, dlatego już od XIX wieku ich wódkami i likierami zachwycała się cała Europa, a produkty były coraz częściej nagradzane w konkursach czy międzynarodowych wystawach.

Poza niekwestionowanym smakiem alkoholi, marka J.A. Baczewski zaczęła słynąć z wyjątkowych i luksusowych opakowań, a także z nietuzinkowej reklamy. Już w latach 30. minionego wieku wódki i likiery J. A. Baczewski podróżowały samolotami i statkami w różne strony Europy i świata, a firma tworzyła swoje pierwsze filie w Paryżu i Wiedniu. Alkohole Baczewskiego stały się nie tylko elementem towarzyskich spotkań, ale także rautów elit II RP.

Po wojnie udało się wznowić działalność wiedeńskiej filii, a trunki J.A. Baczewski powróciły na swoje zasłużone, wysokie pozycje w światowych rankingach. Po 72 latach emigracji, wódka Baczewski wróciła także do Polski, kontynuując swoją historię, a także otwierając się na nowe, ciekawe projekty. Jednym z nich okazała się współpraca z marką Nobilia.

Marka, która sprawiła, że obdarowywanie stało się przyjemnym doświadczeniem 

Poszukiwanie prezentów bywa czasami trudne, jednak sam moment wręczania niesie ogromną radość. Nobilia to marka, która w 2001 roku uczyniła wręczanie prezentów przyjemnością. Ich wyrafinowane specjały, takie jak aksamitne czekoladki, miodowe praliny, aromatyczne kawy i herbaty, oraz pyszne ciasteczka są doskonałymi upominkami dla rodziny, współpracowników czy partnerów w biznesie. Ogromnym wyróżnikiem marki jest unikatowość - kompozycje są specjałami, których nie ma dostępnych na sklepowych półkach supermarketów, a część jest importowana wyłącznie w limitowanych seriach.

Kompozycje upominkowe Nobilia, to doskonały wybór dla koneserów słodyczy oraz osób, które zwracają uwagę na czysty, krótki skład produktów. Pragniemy, by nasze upominki były czymś więcej - dlatego tak ważne są dla nas współprace z Partnerami, którzy wspólnie z nami tworzą piękną upominkową historię - wyjaśnia Anna Garmada, właścicielka marki.

Zestawy prezentowe Nobilia powstają w limitowanych seriach, dlatego klienci mogą liczyć na wyjątkowość i niepowtarzalność. Marka stawia na ekskluzywne smaki, które na długo zostają w pamięci.

Co powstało z połączenia tych dwóch marek?

Wiedząc, że wyborny smak trunków J.A. Baczewski wyśmienicie łączy się ze słodkościami, zespół Nobilia nie miał wątpliwości, że ta współpraca nie może się nie udać... Jak wskazuje właścicielka marki Nobilia: zestawy Skład Praski charakteryzują się starannie wyselekcjonowanymi produktami od J.A. Baczewski, które nawiązują do elegancji Art Deco oraz stylu z okresu międzywojennego, zachowując przy tym klimat retro.W efekcie powstały upominki, których jeszcze nie było w Polsce i na świecie.

Upominek łączący dwa światy, czyli o słodkiej współpracy Nobilia z J.A. BaczewskiUpominek łączący dwa światy, czyli o słodkiej współpracy Nobilia z J.A. Baczewski Materiały prasowe public relations

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.