"Piekarnik, który sam się myje, gotuje na parze i "smaży bez tłuszczu"? Gotuj #likeaBosch

Czy istnieje magiczne zaklęcie, dzięki któremu przepis uda się za każdym razem? Marka Bosch prezentuje technologie ułatwiające codzienne gotowanie. Oto piekarniki oraz roboty kuchenne nowej generacji. Otwórz drzwi do nieograniczonych możliwości kulinarnej magii.

Domowy posiłek przyrządzony szybko i bez wysiłku brzmi jak czary-mary? Nie jest to trudne, jeśli masz w swojej kuchni urządzenia, zdolne wyręczyć Cię w wielu uciążliwych pracach. Robot kuchenny Serii 6 wyposażony w programy automatyczne, wykrywa kiedy ciasto czy bita śmietana mają idealną konsystencję i automatycznie zatrzymuje mieszanie. Oznacza to, że fani gotowania mogą skoncentrować się na kolejnym zadaniu, nie martwiąc się również o wybór odpowiedniego programu pieczenia. Na wyświetlaczu piekarnika wystarczy wybrać odpowiednią opcję, na przykład "pizza", a urządzenie zajmie się resztą. Nie trzeba już zastanawiać się, jaki wybrać tryb grzania, temperaturę czy czas pieczenia. Czujnik stale mierzy zawartość wilgoci w piekarniku i wyłącza się automatycznie, gdy tylko ciasto jest upieczone.

Bo w kuchni liczy się precyzja…

Przyjęcia urodzinowe, świąteczne kolacje czy rodzinne spotkania są okazją, kiedy trzeba przygotować dużo ciasta na raz. W takich sytuacjach przyda się duża misa o pojemności 5,5 litra oraz wbudowana waga. Robot kuchenny Serii 6 przygotuje nawet 3,5 kilograma ciasta, odmierzając wszystkie składniki co do grama czy mililitra. Informacje na wyświetlaczu pozwolą kontrolować wagę oraz czas przetwarzania składników. Teraz wystarczy tylko ustawić planowany czas pracy, a nowy robot kuchenny Bosch zatrzyma się automatycznie po jego upływie.

…i doskonały efekt

Przy pieczeniu pieczeni, ryby, kurczaka czy ciast najważniejszy jest czas. PerfectRoast Plus to termosonda, która sprawdza temperaturę potrawy, wykorzystując trzy punkty pomiarowe. Osiągnięcie pożądanej temperatury oznacza, że danie jest już upieczone. A dodając odpowiednią dawkę pary w określonych momentach, funkcja ParaPlus nada potrawom apetyczną fakturę wewnątrz i na zewnątrz. Działa to świetnie na pieczywo, które pokrywa się chrupiącą skórką, a jednocześnie pozostaje pulchne w środku. Wystarczy napełnić pojemnik wodą, a piekarnik zajmie się resztą. A jeśli wolisz chrupiące warzywa w zdrowej wersji, pokrój je w plasterki, wybierz funkcję Air Fry, a wkrótce zasiądziesz przed telewizorem z miską pysznych domowych chipsów.

Szczypta magii inspiracji

Codzienne poszukiwanie pomysłu na zdrowy obiad może być wyzwaniem. Z pomocą przychodzi aplikacja Home Connect a wraz z nią dostęp do świata przepisów. Po wyborze dania, aplikacja prześle optymalne ustawienia bezpośrednio do piekarnika. Wystarczy na smartfonie wybrać spośród kolekcji przepisów, a piekarnik automatycznie ustawi tryb grzania, temperaturę oraz czas pieczenia. Ulubione przepisy można zapisać w aplikacji dla szybkiego dostępu. Ciesz się łatwością przyrządzania najbardziej wymagających posiłków.

Innowacje firmy Bosch: Piekarniki

Chrupiące na zewnątrz, soczyste wewnątrz: Dodając odpowiednią dawkę pary w określonych momentach, funkcja ParaPlus nada potrawom apetyczną fakturę wewnątrz i na zewnątrz. Działa to świetnie na pieczywo, które pokrywa się chrupiącą skórką, a jednocześnie pozostaje pulchne w środku. Para działa też na pieczone mięsa i odgrzewane dania. Wystarczy napełnić pojemnik wodą, a piekarnik zajmie się resztą.

Domowe chipsy i zdrowe przekąski.Dlaczego nie upiec własnych chipsów? Albo nie zrobić chipsów ze świeżych warzyw zamiast ziemniaków? Umieść cienko pokrojone ziemniaki lub inne warzywa na tacy Air Fry&Grill, dodaj odrobinę oleju i wybierz funkcję Air Fry i ciesz się zdrową domową przekąską. Tacę Air Fry&Grill można również wykorzystać do przygotowywania potraw z grilla.

Szczypta inspiracji.Codzienne poszukiwanie pomysłu na zdrowy obiad może być wyzwaniem. Z pomocą przychodzi aplikacja Home Connect a wraz z nią dostęp do świata przepisów. Po wyborze dania, aplikacja prześle optymalne ustawienia bezpośrednio do piekarnika. Wystarczy na smartfonie wybrać spośród kolekcji przepisów, a piekarnik automatycznie ustawi tryb grzania, temperaturę oraz czas pieczenia. Ulubione przepisy można zapisać w aplikacji dla szybkiego dostępu. Ciesz się łatwością przyrządzania najbardziej wymagających posiłków.

Innowacje firmy Bosch: Roboty kuchenne

Nie masz zbyt wiele czasu, ale cenisz zdrowe, domowe posiłki? Skorzystaj z pomocy nowego robota planetarnego Bosch Serie 6, który wykona większość trudnych i wymagających czasu zadań w kuchni. Szybko docenisz komfort intuicyjnej obsługi, zalety automatycznych programów oraz łatwość korzystania z wbudowanej wagi i timera. Wielozadaniowy robot kuchenny Serii 6 z silnikiem o mocy 1600 W imponuje długim czasem pracy bez przegrzania silnika. Dzięki bogatemu wyposażeniu robota w różnorodne akcesoria, zaczniesz gotować w domu bez żadnego wysiłku. W misie o pojemności 5,5 l przygotujesz bardzo dużą ilość ciasta na różne rodzinne okazje.

Chcesz zyskać sławę prawdziwego piekarza? Zdaj się na pomoc robota planetarnego Serii 6 od Bosch. To zaawansowane urządzenie wykona za Ciebie większość prac związanych z przygotowaniem domowego chleba. Potężny silnik o mocy 1600, ruch mieszadeł w 3 kierunkach jednocześnie (3D), precyzyjna waga, która odważy składniki co do 1 g, a nawet odmierzy płyny – wszystko to sprawi, że przygotowywanie chrupiącego chleba będzie od teraz niezwykle łatwe. W 5,5-litrowej misie robota wyrobisz bardzo dużą ilość ciasta. Programy automatyczne pomogą uzyskać najlepszy efekt.

Najlepsze rozwiązania dla najlepszych efektów. Nie musisz być szefem kuchni, aby osiągnąć doskonałe efekty w swoim wykonaniu. Automatyczne programy sterowane sensorami bezbłędnie rozpoznają konsystencję wielu różnych ciast, bitej śmietany czy piany z białek, a gdy jest ona już idealna automatycznie kończą pracę. Oznacza to, że fani gotowania mogą skoncentrować się na kolejnym zadaniu, nie martwiąc się o perfekcyjny efekt.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.