Syreni Śpiew Koneser otwiera się dla wszystkich Syren w nowej odsłonie!

Już od poniedziałku 18.05 każdy może przyjść i cieszyć się naszą kuchnią śródziemnomorską w lokalu oraz w całorocznym ogrodzie!

Przystosowaliśmy dla Was naszą przestrzeń zgodnie z nowymi normami bezpieczeństwa - powiększyliśmy ogród, ustawiliśmy w odpowiedniej odległości stoliki tak, aby każdy czuł się u nas bezpiecznie! Tęskniliście? My bardzo!

Wraz z ponownym otwarciem Syreniego Śpiewu, przygotowaliśmy dla naszych Gości nową dedykowaną ofertę!

Nowe menu pełne kolorowych i wiosennych pozycji, w którym znajdziecie także sporo opcji dla wegan i wegetarian! Nie mogło oczywiście zabraknąć i produktów sezonowych, o które oparta jest dedykowana wkładka! W tym miesiącu czekać na Was będą szparagi!

Nowe Menu, to także nowy dział: FRYTY! Dokładnie, nie są to zwykłe frytki. Pełna micha rarytasów w opcji: hiszpańska, włoska, francuska, bądź tzw. “batatowa”.

Nasze faworyty?

RAW SPAGHETTI / PIERŚ KACZKI / TATAR WOŁOWY / CARPACCIO Z OŚMIORNICY /

GRZANKA SZEFOWEJ KUCHNI / FRYTY HISZPAŃSKIE / WEGAŃSKIE TIRAMISU / LINGUINI Z BOBEM /

PIZZA BIANCA ZE SZPARAGAMI

Żeby wszystkie Syreny mogły tego wszystkiego spróbować, wprowadziliśmy dla Was dedykowany ROZKŁAD PROMOCJI! Oprócz oferty Lunchowej, która obowiązuje od Poniedziałku do Piątku w godz. 12:00-17:00:

Lunch Set Wege / Non Wege 15 PLN + Lemoniada Klasyczna 4 PLN

Cała karta Menu – 20%

Każdego Dnia czeka na Was dedykowana oferta:

Druga i kolejna pozycja z konkretnego działu w wybrany dzień tygodnia -50%* (dotyczy tańszej pozycji).

Pasta day PONIEDZIAŁEK

Green day WTOREK

Meat day ŚRODA

Tapas day CZWARTEK

Fries day PIĄTEK

Pizza day SOBOTA

Sea day NIEDZIELA

To u nas w lokalu. A jaką ofertę mamy dla Was na wynos? Oprócz całego MENU dostępnego przez nasz dedykowany panel na upmenu.pl, mamy dla Was istnie plenerowe promocje:

CODZIENNIE! Każda druga i kolejne pizze -50% oraz każde drugie i kolejne Fryty -50%.

Przyjdź, sprawdź, spróbuj. Do zobaczenia na Placu Konesera 4! Rezerwacji można dokonywać mailowo, na adres: rezerwacje@syrenispiew.pl, a także pod numerem telefonu: 602 773 449. Więcej informacji na Facebooku oraz Instagramie.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.