Vienio: Kiedyś przegiąłem na scenie, więcej tego nie powtórzę

Carlsberg Polska już po raz kolejny rusza z edukacyjną kampanią "Trzeźwo Myślę". Jej celem jest promocja odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu wśród osób dorosłych, ale kontekst jest zdecydowanie szerszy.
Zobacz wideo

Dla firmy trzeźwe myślenie nie odnosi się tylko do spożywania alkoholu, ale także do odpowiedzialności – zarówno za siebie, jak i za innych. Jednym z ambasadorów wydarzenia został Piotr „Vienio” Więcławski – znany raper z kultowego zespołu Molesta, a prywatnie wielki miłośnik zdrowego jedzenia, ekologii oraz piwa.

W rozmowie z Gazeta.pl artysta zdradził m.in. czym dla niego jest „trzeźwe” podejście do życia oraz w jaki sposób bierze odpowiedzialność za siebie i innych.

- Od zawsze w świecie muzyki było pełno alkoholu. Wszystko jest dla ludzi – mówi Vienio – Jeśli się bawię, biesiaduję, nie biorę na imprezę kluczyków do samochodu, żeby mnie nie kusiło i przede wszystkim odpowiednio odpoczywam następnego dnia.

Co sprawia satysfakcję 42-letniemu artyście oraz co dla niego oznacza odpowiedzialne podejście do życia – tego dowiecie się z rozmowy z Vienio w Gazeta.pl.

Komentarze (4)
Vienio: Kiedyś przegiąłem na scenie, więcej tego nie powtórzę
Zaloguj się
 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 2

  Patrzcie na te usta, usta Wienia!
  W każdym smartfonie są.
  Sprawdźcie, takie kółko zębate!
  "Ustawienia".
  Znaleźliście?

 • hihot.md

  Oceniono 1 raz 1

  Krapper. Doopki hiphopki.

 • gebe14

  0

  kto to jest ten wienio? to ten z biedoty warszawskiej ? ton co gadał do muzyki jak to jest źle bo sie pracować nie chce ?

 • 100-lec

  Oceniono 3 razy -1

  kto to jest ten cały Gienio, nie znam typa ale ciagle go pokazuja w telewizji, niby jakis piosenkarz czy raper, ktos zna chociaz jeden jego kawalek? no dobra nawet kawalek kawalka, bo chyba nie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX