Zmiana godzin pracy Biedronki

Pandemia koronawirusa wymusza zmiany również w organizacji pracy sklepów. Biedronka zmienia godziny pracy, aby zapewnić bezpieczeństwo klientom oraz swoim pracownikom. W jakich godzinach zrobimy zakupy w Biedronce?

W obliczu pandemii koronawirusa Biedronki będą pracować inaczej

W związku z aktualną sytuacją Biedronka skróci godziny pracy sklepów w całym kraju – placówki będą otwarte dla klientów od godz. 8:00 do 20:00. Zmiany będą wdrażane indywidualnie w każdej placówce, nie później jednak niż do 23 marca

– czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym sieci sklepów Biedronka, który opublikowano na portalu Super Biznes. Podjęte działania mają zapewnić bezpieczeństwo zarówno klientom, jak i pracownikom sieci.

Zobacz wideo Zobacz także: Sklepy spożywcze zostaną otwarte.

Nie tylko godziny otwarcia Biedronek się zmienią

Dodatkowo w każdym sklepie pojawią się dozowniki z płynem dezynfekującym dla klientów, a przy kasach – nawilżane chusteczki Dada. Sieć informuje, że ze względu na pewne ograniczenie środków dezynfekujących na rynku, rozwiązanie to będzie wprowadzane w placówkach stopniowo.

Ponadto na w strefie kas na podłogach pojawią się linie, pomagające zachować bezpieczny odstęp 1 m między kupującymi. Ochrona natomiast będzie miała za zadanie, by na salach sprzedażowych przebywało w danym momencie nie więcej klientów, niż pozwala na to powierzchnia sklepu. Sklepy wprowadzają także rotacyjny system zmianowy wśród pracowników.

Więcej o: