Nowe godziny otwarcia sklepów Auchan. Kiedy zrobimy zakupy?

Sklepy sieci Auchan zmieniają godziny pracy - będą czynne od wcześniejszej godziny. Decyzja została podjęta po to, by umożliwić klientom bezpieczne zakupy.

Nowe godziny otwarcia sklepów Auchan

Dyrektor generalny Auchan Retail, Gerard Gallet, cytowany przez portal Dla Handlu informuje, że zmian dokonano z myślą o bezpieczeństwie klientów i pracowników. To także wyjście naprzeciw oczekiwaniom osób, które wolą poranne zakupy. Dzięki dłuższemu czasowi otwarcia placówek, ich dużych powierzchni oraz dużej liczbie otwartych kas klienci będą mogli zrobić zakupy sprawnie i bezpiecznie. Teraz w dni powszednie placówki będą otwarte już od 6.30 do 21.00.

Inne zmiany w Auchan

W sklepach zostały wprowadzone również wszystkie rozwiązania wynikające z rozporządzeń z 1.04.2020: dostępne są jednorazowe rękawiczki oraz płyny dezynfekujące, a w godzinach 10-12 obsługiwani są tylko seniorzy 65+. Ponadto pierwszeństwo w obsłudze mają pracownicy służb sanitarnych, a sklep prowadzi kampanię informacyjną dotyczącą przestrzegania zasad higieny skierowaną i do pracowników, i do klientów.

Zobacz wideo Zobacz także przepis na aromatyczne kaszotto z grzybami. Proste i pyszne!
Więcej o:
Copyright © Agora SA