Zakupy w Biedronce bez wychodzenia z domu? Sieć prowadzi sprzedaż z dostawą

W związku ograniczeniem wychodzenia z domu zarząd Biedronki wprowadził nową możliwość dokonania zakupów w sklepach sieci. Dzięki umowie pomiędzy nimi a Glovo zakupy zostaną dostarczone do domów.

Zakupy z dostawą do domu

Przez pandemię koronawirusa wiele osób stara się ograniczać wychodzenie z domu. Sieci handlowe pomagają klientom, wprowadzając kolejne zmiany i udogodnienia, między innymi dłuższe godziny pracy, by rozładować ruch w sklepach. Zarząd Biedronki poszedł o krok dalej i porozumiał się z firmą Glovo, która zajmuje się dostawami jedzenia z restauracji, a także zakupów ze sklepów.

Jak to działa?

Wystarczy pobrać aplikację Glovo i poprzez nią wybrać potrzebne produkty z Biedronki. Dostawca przywiezie je pod wskazany adres w przeciągu godziny. Przekazanie zakupów odbywa się bezkontaktowo, pod same drzwi. Cena usługi to 9,99 zł. Takich zakupów można na razie dokonać w kilku największych miastach Polski - w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie i Łodzi. Więcej informacji udostępniono na stronie Biedronki.

Zobacz wideo Co na obiad? Oto trzy pomysły na genialne domowe zupy!
Więcej o: