Nowe godziny otwarcia najpopularniejszych sklepów. Kiedy iść na zakupy?

Ze względu na coraz większą liczbę zakażeń koronawirusem oraz wprowadzone ograniczenia w handlu, część sklepów spożywczych zmienia godziny otwarcia. Wśród nich nie tylko Lidl i Biedronka, ale także Auchan czy Dino. W jakich godzinach będą otwarte?

Biedronka – godziny otwarcia

Od piątku 23 października kolejne sklepy Biedronki będą czynne całodobowo. To oznacza, że takich placówek jest już ponad 600. Pozostałe placówki w dni powszednie są czynne od 6 rano do 22, 23:30 lub nawet do 2 w nocy. Godziny otwarcia konkretnych lokali można sprawdzić na stronie sklepu

Lidl – godziny otwarcia

Podobną strategię przyjęła sieć sklepów Lidl. Wybrane placówki są czynne całodobowo. Pozostałe placówki czynne są w dni powszednie od 6 rano do 22 lub 23 wieczorem. Pełna lista sklepów wraz z godzinami otwarcia znajduje się tutaj

Auchan – godziny otwarcia

Sklepy Auchan również zmieniły godziny otwarcia. Od poniedziałku do soboty placówki zaczną pracę już o godzinie 6.30, skończą – o 22. Godziny otwarcia konkretnych lokali można znaleźć tutaj.

Carrefour – godziny otwarcia

W jakich godzinach zrobimy zakupy w Carrefourze? Większość placówek jest otwarta od 6 do 22, ale niektóre (również Carrefour Express) funkcjonują całodobowo. Godziny otwarcia można sprawdzić na stronie sieci.

Netto – godziny otwarcia

Sklepy sieci Netto od poniedziałku do czwartku są czynne od 6 rano do 21. W piątek i w sobotę zrobimy w nich zakupy o godzinę dłużej – do 22.

Dino – godziny otwarcia

W jakich godzinach są otwarte sklepy sieci Dino? Jak podaje strona internetowa sieci, zarówno w dni powszednie, jak i w niedziele handlowe placówki będą czynne od 6 do 23.

Przypominamy, że w każdym ze sklepów w godzinach 10-12 zakupy zrobią tylko osoby w wieku 60+. Godziny dla seniorów nie obowiązują w weekendy.

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.