kuchnia węgierska

Więcej o:

kuchnia węgierska

Wypowiedzi na forum o:

kuchnia węgierska

 • Kuchnia węgierska w Podkarpackim

  Siema. Chcę zabrać dziewczynę na obiad. Uwielbia kuchnię węgierską. Możecie mi coś polecić??? Chodzi mi o przednią kuchnię węgierską. Proszę o pomoc. Dzięki.

 • Kuchnia węgierska

  Zamieszczajcie, proszę, w tym wątku przepisy na potrawy z kuchni węgierskiej. -- Marzenia miej takie, jakbyś miała żyć wiecznie. Żyj tak, jakbyś miała umrzeć jeszcze dziś. (James Dean)

 • chciałem ukochaną ugościć kuchnią węgierską help..

  czy ktoś może polecić coś charakterystycznego z kuchni węgierskiej byle nie placki bo już testowane, dzięki za pomoc i nie omieszkam się pochwalić czy smakowało :-)

 • Kuchnia węgierska w ..HORTOBAGY

  Prawdziwa kuchnia węgierska - legendarna HORTOBAGY CSARDA (stąd Hortobagy palacinta) smacznego

 • Re: Kuchnia węgierska w Podkarpackim

  No dobra, a ile kosztuje pokój w tym zajezdzie??? Jak ma ktoś info to prosze o zapodanie... Ale co z tą kuchnią. Mnie interesuje ta kuchnia węgierska!!!!!

 • ! KUCHNIA WĘGIERSKA ! - czy znacie smaczne przepisy?

  Jestem wielkim miłośnikiem kuchni węgierskiej , to chyba uwarunkowanie genetyczne (genetyka to ostatnio modny temat;-) bo mój pradziadek był Madziarem, choć nie mam pewności bo miałem też prababkę Włoszkę a za włoskimi wynalazkami kulinarnymi szczerze nie przepadam, ale do rzeczy, chodzi o to , że

 • Zajazd Magyar - kuchnia węgierska - Co sądzicie???

  Zainteresowal mnie tez Zajazd Magyar. Zakladam nowe forum na jego temat. Jesli ktos sie chce wypowiedziec to zapraszam. Temat: Zajazd Magyar - kuchnia węgierska- Co sądzicie???

 • Re: ! KUCHNIA WĘGIERSKA ! - czy znacie smaczne przepisy?

  w wakacje wybieram się na Węgry.Twój zachwyt kuchnią węgierską uspokoił mnie trochę...bałam się,że będę odzywiać chipsami i herbatnikami-tak było na Słowacji...być może kucharz z hotelu nie zadbał o to abyśmy poznali bogactwo kuchni sł jajecznica a na obiad dziwne cos ze sniadaniem (jajecznicą)w