Olej, mleko czy piwo za złotówkę? Nowa promocja Biedronki

Od 15 do 17 czerwca w Biedronce można kupić niektóre produkty za 1 zł. Jak skorzystać z promocji?

Promocja w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka rozpoczęła tydzień od nowej promocji. W ramach oferty, przez trzy dni, od poniedziałku do środy (15-17 czerwca), wybrane produkty można kupić za 1 zł.  Z promocji mogą skorzystać tylko posiadacze karty Moja Biedronka, którzy zrobią zakupy za minimum 99 zł. Jakie produkty kupimy taniej?

We wtorek, 16 czerwca, tańsze będą Delicje szampańskie (opakowanie 147 g, limit dzienny: 3 opakowania) oraz soki Riviva 1l – jabłkowy lub pomarańczowy (limit dzienny: 6 butelek).

Promocja piwa - Biedronka

W środę, 17 czerwca, taniej kupimy 1 l oleju rzepakowego Wybornego (limit dzienny: 3 butelki) oraz piwo Harnaś 0,5 l w puszce (limit dzienny: 6 puszek). W poniedziałek, 15 czerwca, promocją było objęte mleko UHT Mleczna Dolina oraz arbuzy.

Klienci przyzwyczaili się już, że w Biedronce niskie ceny to standard. Teraz jednak nasza sieć idzie krok dalej, oferując nową letnią ofertę. Dla nas bowiem "Codziennie niskie ceny" to nie zwykłe hasło reklamowe. To autentyczne, konkretne działania, które podejmujemy codziennie, by w portfelach naszych klientów zostało więcej pieniędzy na letnie rozrywki

– mówi w komunikacie prasowym firmy Michał Gontarz, dyrektor handlowy firmy, cytowany przez Portal Spożywczy. Sieć sklepów Biedronka zachęca do korzystania z promocji, przypominając, że zbliżają się wakacje, podczas których będziemy potrzebować więcej pieniędzy, by móc skorzystać z urlopu i letnich atrakcji. 

Zobacz wideo Pomysł na szybki obiad - makaron jednogarnkowy
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.