Odkryj nowe warianty lodów Ptasie Mleczko

Tegoroczna oferta lodów Ptasie Mleczko od E.Wedel została poszerzona o nowy format oraz orzeźwiający smak. Mowa o mrożonym przysmaku na patyku - lodach Ptasie Mleczko Mango Shake oraz pierwszym w ramach tej linii - kubku Ptasie Mleczko o smaku Waniliowym.

Lody inspirowane kultowymi piankami Ptasie Mleczko® to połączenie oryginalnej wedlowskiej czekolady oraz delikatnej kremowej masy lodowej. Receptura mrożonego przysmaku opracowana została w taki sposób, aby smakiem i konsystencją przywoływać skojarzenia ze słynnym produktem, który od blisko 85 lat nieprzerwanie cieszy podniebienia polskich konsumentów. W skład linii lodów Ptasie Mleczko® na patyku dostępnych jest aż pięć propozycji smakowych: czekoladowy, truskawkowy, waniliowy, peanut butter oraz nowość – mango shake. Nowością w ofercie jest także pierwszy kubek Ptasie Mleczko® Waniliowe.

Ptasie Mleczko® Mango Shake

W odpowiedzi na upodobania konsumentów, w wedlowskim portfolio lodów Ptasie Mleczko® nie mogło zabraknąć owocowego wariantu. Lody Ptasie Mleczko® o smaku koktajlu mango stanowią połączenie delikatnej, kremowo-owocowej masy lodowej i polewy z oryginalnej wedlowskiej czekolady białej. Całość tworzy przyjemnie orzeźwiający, mrożony przysmak na patyku.

Ptasie Mleczko® Mango Shake

Gramatura: 90 ml

Ptasie Mleczko® Waniliowe – kubek

Dla konsumentów ceniących sobie tradycyjny smak pianek polecamy lody Ptasie Mleczko® Waniliowe na patyku oraz ich nowy, większy format – kubek. Od teraz mrożony przysmak dostępny jest w dużym, papierowym opakowaniu o pojemności 460 ml. Warstwy delikatnej, mrożonej pianki, przełożone zostały cienkimi i chrupiącymi warstwami oryginalnej wedlowskiej czekolady deserowej. Lody Ptasie Mleczko® w większym opakowaniu to jeszcze większa i słodka przyjemność.

Ptasie Mleczko® Waniliowe

Gramatura: 460 ml

Bogaty wybór

W skład portfolio mrożonych pyszności od E.Wedel wchodzi również zeszłoroczna linia lodów E.Wedel na patykach oraz w kubkach, w której dostępne są cztery smaki: karmelowy, czekoladowy, waniliowy i truskawkowy. Prezentując pełne portfolio, nie sposób nie wspomnieć także o tegorocznych nowościach. W ofercie marki pojawiły się dwa rożki w dwóch wariantach smakowych: czekoladowo-bananowym oraz śmietankowo-czekoladowym. Z myślą o młodszych konsumentach do portfolio dołączyły również lody w formie Czekotubki. To pyszna, niezwykle kremowa masa lodowa dostępna w trzech wariantach smakowych: karmelowym, truskawkowym i czekoladowo-orzechowym. Ostatnia z propozycji dostępna jest wyłącznie w sieci sklepów Żabka. W tym roku marka E.Wedel przygotowała specjalną ofertę dla wybranych sieci handlowych. W kwietniu, w sklepach Biedronka pojawiła się specjalna linia lodów na patykach E.Wedel, w trzech klasycznych smakach: śmietankowym, truskawkowym i czekoladowym, oblanych oryginalną wedlowską czekoladą – mleczną i deserową. Klienci sklepów Żabka znajdą w nich natomiast wariant Sorbet Mango, który powstał we współpracy z marką Hortex. To w nim niezwykle soczyste, sorbetowe wnętrze, które w 66% składa się z przecieru mango, oblane zostało białą, wedlowską czekoladą.

Wszystkie lody E.Wedel dostępne są już w sklepach.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.