Kultowe żelki HARIBO w opakowaniach z dedykacjami - podaruj je z radością!

Marka HARIBO rozpoczyna rok #zradością! 20 stycznia wystartował konkurs, w którym do wygrania są specjalne gift boxy pełne produktów HARIBO - z możliwością personalizowania opakowania i umieszczenia na nim zdjęcia oraz dedykacji dla bliskiej osoby.

Podaruj #zradością

Początek roku obfituje w wyjątkowe dni: Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet. To tylko niektóre ze szczególnych okazji, kiedy żelki mogą stać się miłym upominkiem dla bliskiej osoby. Dodatkowo, biorąc udział w konkursie HARIBO można wygrać unikalny, wyjątkowy prezent i podarować wybranej osobie gift box wypełniony żelkami HARIBO z własnym zdjęciem i dedykacją. To ciekawy i oryginalny sposób na wyrażenie myśli i uczuć!

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach od 20 stycznia do 20 marca br. zakupić jeden, dowolny produkt HARIBO, zachować dowód zakupu, zarejestrować go na stronie www.podarujzradoscia.pl oraz kreatywnie dokończyć zdanie konkursowe: „Chcę podarować HARIBO…”

Nagrodą w konkursie dla każdego laureata jest zestaw dwóch personalizowanych gift boxów, z których każdy zawiera 10 produktów marki HARIBO oraz dodatkowo nagrodę pieniężną – banknot o wartości 100 zł. Łącznie do wygrania jest aż 300 takich zestawów!

Radość dzielenia się

Konkurs HARIBO nawiązuje do idei komunikacyjnej marki, prowadzonej pod hasłem #zradością. Jest ona ściśle związana z motto HARIBO: „Smak radości dla dzieci i dorosłych” i opiera się na emocjach oraz wyjątkowych doświadczeniach, które towarzyszą nam, kiedy sięgamy po żelki HARIBO – to radość spożywania i dzielenia się z bliskimi. Celem działań prowadzonych pod hasłem #zradością jest także pokazanie HARIBO jako marki podążającej za trendami i będącej blisko konsumentów.