Świętuj Tłusty Czwartek z Pączkami od E.Wedel

Tłusty Czwartek to najsłodszy dzień w roku, w którym wszyscy pozwalają sobie na chwilę przyjemności. Wyjątkowość tego dnia polega na beztroskim delektowaniu się słodkimi pączkami. Dla tych, którzy w tym roku mają ochotę na coś nowego, E.Wedel proponuje czekoladowego Pączka, który swoim pysznym smakiem wzbogaci tegoroczny Tłusty Czwartek.

Pączek E.Wedel to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników oryginalnej wedlowskiej czekolady i idealnej przyjemności smaku. Swoim czekoladowym charakterem idealnie dopełni Tłusty Czwartek zachwycając fanów wedlowskich słodyczy. Wedlowski Pączek to wyjątkowy, wysokiej jakości produkt, który nie zawiera konserwantów i tłuszczów utwardzonych. To pełne słodyczy połączenie doskonałego, pączkowego ciasta z nadzieniem znanym z kultowego produktu marki E.Wedel – czekoladowej Czekotubki. Całości dopełnia wyjątkowa dekoracja z wedlowską, mleczną czekoladą i delikatnymi płatkami czekolady. Pączek E.Wedel stanowi idealny pomysł dla osób, którzy w Tłusty Czwartek poszukują czekoladowej przyjemności smaku nie rezygnując z tradycyjnego formatu. Dzięki unikalnej kompozycji najwyższej jakości składników i oryginalnej, wedlowskiej czekolady pączek E.Wedel zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Pączek E.Wedel to efekt współpracy marki E.Wedel z polskim producentem firmą Stokson – jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w Europie, wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Firmy z sukcesami współpracują ze sobą od 2018 roku. Wspólne działania już zaowocowały wprowadzeniem na rynek dwóch innych, pysznych produktów: Donuta E.Wedel, Muffina Czekoladowego E.Wedel, Mini Donut’s E.Wedel. Każda z propozycji ma swój wyjątkowy smak i charakter, który pokochali wielbiciele wedlowskich łakoci.

Wedlowskie pączki dostępne są w sieci sklepów: Biedronka, Lidl, Tesco, Netto, Delikatesy Centrum oraz na stacjach benzynowych: Orlen i Moya.

Więcej o: