Neo(n) Bistro - rezerwuj nowy fine dining na dachu!

Czy marzyłeś kiedyś, aby spróbować kolacji wybitnych Chefów wysoko w chmurach, w wyjątkowym otoczeniu świateł miasta i niesamowitego widoku na nocną Warszawę? Nocny Market i RestaurantClub.pl właśnie startują z najgorętszym projektem restauracyjnym tego lata - Neo(n) Bistro pop-upową restauracją zero waste na dachu parkingu Hotelu Novotel! Na Gości spragnionych kulinarnych doświadczeń czeka 13 letnich weekendów, 13 wyjątkowych Chefów i 26 specjalnych menu degustacyjnych do wyboru! Rezerwacje trwają na http://neonbistro.club.

Neo(n) Bistro jest pierwszą próbą po-lockdownowej redefinicji fine diningu. To seria unikalnych, jednorazowych kolacji wiodących polskich Chefów organizowanych przez twórców Nocnego Marketu oraz Festiwali Restaurant Week i Fine Dining Week i odbywających się w na co dzień niedostępnych magicznych przestrzeniach Warszawy. Niepowtarzalnym doświadczeniom towarzyszy odpowiednia oprawa i serwis, które twórczo łamią historyczne i nowoczesne standardy najwyższej sztuki kulinarnej gościnności.

Ostatni poziom parkingu należącego do Hotelu Novotel przy ulicy Parkingowej w centrum Warszawy to miejsce doskonale znane z sesji zdjęciowych i reklam. Nocny Market i RestaurantClub.pl jako pierwsi przejmują tę przestrzeń w celu stworzenia czegoś więcej - flagowej restauracji Neo(n) Bistro z 360° widokiem na stolicę.

Kolację otwarcia 2 i 3 lipca przygotuje jedyny i niepowtarzalny Chef Robert Sowa - kucharz, restaurator i autorytet w dziedzinie sztuki kulinarnej. Kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce. Znany z programów telewizyjnych i audycji radiowych propagator kuchni polskiej w nowej odsłonie. Właściciel "N31 restaurant&bar" mieszczącej się przy ulicy Nowogrodzkiej 31, restauracji która zdobyła tytuł Restauracji Roku w 2017 według Poland 100 Best Restaurants.

Wyjątkowe kulinarne doświadczenia będą odbywać się od lipca do września 2021 r. Miejsca można rezerwować online na stronie http://neonbistro.club. Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu. Uwaga liczba miejsc ograniczona!

Neo(n) Bistro jest pierwszą w Polsce restauracją w 100 % pozostająca w duchu filozofii zero waste #SzanujJedzenie. Dzięki wcześniejszemu wyborowi menu przy dokonywaniu rezerwacji online, marnowana żywność zostaje ograniczona do zera.

Rezerwacje: http://neonbistro.club

Wydarzenie Neo(n) Bistro: 2 lipca - 26 września 2021