Rozmowy przy stole Her Impact x Restaurant Week - rezerwuj na zakończenie sezonu!

7 października odbędzie się ostatnia kolacja z cyklu "Rozmowy przy stole HER Impact x Restaurant Week". Projekt organizowany przez Restaurant Club we współpracy z HER Impact - nr 1 platformą wspierającą kobiety w rozwoju - adresowany jest do kobiet chcących dokonywać progresu na polu zawodowym, poznawać nowe kontakty oraz znaleźć pomysł na samą siebie. W tym tygodniu Ekspertki wezmą na warsztat trening uważności, czyli Mindfulness. Rezerwacje trwają w aplikacji (https://app.rclb.pl) i na https://RestaurantClub.pl w zakładce: Doświadczenia specjalne. Polecamy się spieszyć, liczba miejsc ograniczona!

Porozmawiajmy o mindfulness

"Rozmowy przy stole HER Impact x Restaurant Week" to seria unikalnych kolacji z Ekspertkami oraz przedstawicielkami HER Impact oraz Restaurant Club. Spotkanie 7 października będzie ostatnim z cyklu i odbędzie się pod hasłem "Mindfulness". O tym, na czym polega trening uważności, jak opanować stres i zadbać o swój dobrostan opowiedzą Karolina Erdman, założycielka Yoga Beat Studio i metody treningowej Yoga Beat, ekspertka HerImpact.co oraz Renata Marcinowska, Happiness & Relations Manager Restaurant Week, jedna z pierwszych w Polsce dwunastu certyfikowanych Chef Happiness Officerów międzynarodowej organizacji Woohoo Inc. Spotkanie odbędzie się w ramach Restaurant Club w restauracji InAzia o godzinie 19:00. Na Gości czeka pięciodaniowe menu degustacyjne w wersji mięsnej i wege przygotowane specjalnie na tę okazję przez Chefa Marcina Sasina.

Cykl spotkań z biznesowym zacięciem organizowanych przez Restaurant Club we współpracy z HER Impact to porządna dawka merytorycznej wiedzy, inspiracji i motywacji do dalszego rozwoju. Program cotygodniowych warsztatów powstał z myślą o kobietach, które pragną zmian, ale potrzebują pomocy w realizacji celu. - Wierzymy, że bezpośrednie spotkania z ekspertami biznesu dostarczą Gościom nie tylko niezbędnej, merytorycznej wiedzy, ale i dodadzą energii oraz odwagi do działania. To też doskonała szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych, na nieformalnym, restauracyjnym gruncie, które mogą zaowocować dobrą współpracą w przyszłości - zachęca Ewa Pawella, Marketing Director Restaurant Club.

Podczas kolacji Goście otrzymują konkretne wskazówki od przedsiębiorców, którzy często mają świeże spojrzenie na biznes. Dotychczas wśród prowadzących pojawili się m.in. Magdalena Linke-Koszek, Founder and CEO Herimpact.co; Maciej Żakowski, CO-Founder Restaurant Week Polska; Karolina Cwalina-Stępniak, Co-Founder & Chief Business Officer HerImpact.co, Magda Bulera konsultantka biznesowa, mentorka personal brandingu czy Ewa Pawella, Marketing Director Restaurant Week Polska. Opowiedzieli m.in. jak założyć własny biznes, jak zbudować własną markę czy jak odnaleźć motywację do zmian. Rezerwacji na najbliższe wydarzenie można dokonać w aplikacji https://app.rclb.pl oraz na stronie https://RestaurantClub.pl/ w zakładce Doświadczenia specjalne.

Nie czekaj! Rezerwuj unikalne kolacje z ekspertami i przedstawicielami Her Impact oraz Restaurant Club!