Poznaj innowacyjne cukierki czyszczące język od marki Herbapol

Jak zadbać o higienę jamy ustnej i czysty język? Marka Herbapol znalazła na to sposób i wprowadziła na rynek innowacyjne, odświeżające cukierki czyszczące język. Jest to jedyny taki produkt, który dodatkowo zapewnia odpowiednie pH i dba o higienę w ustach. Cukierki dostępne są w pysznych czterech owocowych smakach.

Innowacyjna formuła cukierków

Nowa propozycja w ofercie marki Herbapol to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy poszukują praktycznych i szybkich rozwiązań w trosce o higienę jamy ustnej. Funkcjonalność produktów oparta jest o unikalny, dotychczas niewykorzystany patent. Cukierki zawierają zmielone nasiona lnu, które działają jak peeling dla języka, ścierając z niego osad. Ponadto zawarty w nich naturalny olejek miętowy i mentol odświeżają oddech. Z kolei cynk, który jest kolejnym z kluczowych składników, pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej w jamie ustnej. Co również istotne, cukierki zapewniają pysznie owocowe doznania smakowe i są bez dodatku cukru, dzięki czemu mogą być doskonałym dodatkiem codziennej diety. Nowość od Herbapol posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, co świadczy o tym, że produkt jest jakościowy, ważny i potrzebny. 

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Herbapol

Motywacją do stworzenia nowej linii produktów, byli nasi konsumenci oraz ich potrzeby. Wprowadzając cukierki czyszczące na rynek wiedzieliśmy, że zostaną entuzjastycznie przyjęte, dlatego, że jest to zupełnie nowa kategoria produktowa i pionierskie rozwiązanie na efektywne oczyszczanie jamy ustnej oraz języka z bakterii. Dzięki rekomendacji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, mamy pewność, że dostarczamy naszym konsumentom produkt najwyższej klasy – mówi Anna Radowicka, PR & Social Media Manager Herbapol-Lublin S.A.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Herbapol

Smak dopasowanych do Twoich potrzeb

Marka Herbapol postawiła na oryginalne połączenia owocowo-ziołowe. Nowy produkt dostępny jest w czterech wariantach smakowych, takich jak Cytryna z eukaliptusem, Czarna porzeczka z kwiatem czarnego bzu, Pomarańcza z szałwią oraz Poziomka z szałwią. Dzięki tak różnorodnej ofercie, każdy konsument ma szanse znaleźć swój ulubiony smak.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Herbapol

Innowacyjny produkt czyszczący język posiada praktyczne i higieniczne opakowanie. Cukierki umieszczone są na blistrze, dzięki czemu są wygodne w użytkowaniu w każdych okolicznościach. Cukierki odświeżające od Herbapol są dostępne w szerokiej dystrybucji od grudnia 2021 roku.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Herbapol