Darmowy drink za szczepionkę. Popularna sieć restauracji oferuje pierwsze benefity

Zaszczepiliście się przeciwko covid-19? Możecie dostać drinka w prezencie! Nietypową promocję ogłosiła jedna z popularnych restauracji. Sprawdźcie, co trzeba zrobić.

Kampania zachęcająca do szczepień przeciwko covid-19 trwa. Niedawno włączyła się do niej popularna sieć restauracji ORZO, której lokale znajdują się m.in. w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Każda osoba zaszczepiona może otrzymać darmowego drinka

Jak otrzymać darmowego drinka w ORZO?

Aby wziąć udział w promocji, trzeba przede wszystkim zaszczepić się na covid-19, przyjść do jednego z lokali ORZO, zamówić dowolne danie lub napój z menu i okazać zaświadczenie o przyjęciu szczepionki. Na darmowy drink (koktajl z grejpfrutem, limonką i cynamonem w wersji z alkoholem lub bez niego) załapią się zarówno osoby po dwóch dawkach, jak i po jednej. 

Zobacz wideo Recykling w wersji 2.0. Drinki w skorupie po cytrynie

ORZO tłumaczy, że promocja nie ma na celu segregacji gości ani nakładania jakichś zakazów - lokale są otwarte dla każdego. Sieć podkreśla też, że swoim gościom zapewnia wymagane bezpieczeństwo i wyjaśnia, że nie chce, by jesienią znów była konieczność zamknięcia restauracji. 

Więcej o: