Biegnij do Castoramy, bo za 6 zł twoja kuchnia stanie się elegancka. Podobne w Ikea i Leroy Merlin

Trudno w to uwierzyć, ale aby dodać elegancji naszym przestrzeniom wcale nie musimy wydawać wiele pieniędzy. Wystarczą czasem małe detale, które dodają całości uroku i sprawiają, że pomieszczenie wygląda całkowicie inaczej. Ten mały szczegół, o którym dziś mowa jest idealnym przykładem. Kosztuje grosze, a może zmienić patrzenie na naszą przestrzeń.

Każdy z nas chce, by jego dom wyglądał ładnie, schludnie i elegancko. Chcemy również, by przechodzący do nas goście chwalili nasze przestrzenie, ponieważ jest to dla nas ogromny komplement. Okazuje się, że aby uzyskać taki efekt, nie trzeba robić generalnych remontów. Wystarczy zainteresować się dodatkami, które idealnie będą dopełniać naszą wizję domu. Bardzo dobrym przykładem elementu, który może dużo zmienić, są uchwyty do szafek kuchennych. To właśnie je można kupić za grosze i to one potrafią dużo zdziałać.

Castorama ma w swojej ofercie wiele uchwytów do szafek i każdy znajdzie w tym sklepie coś dla siebie. Ta srebrna gałka jest wykonany ze stopu cynku, czyli trwałego materiału, który posłuży nam przez lata. Polerowane wykończenie prezentuje się nowocześnie, lecz zarazem elegancko. Zestaw zawiera dwie sztuki i kosztuje tylko 5,98 zł. Uchwyty mają również zestaw do mocowania, a producent gwarantuje 10 lat gwarancji.

Uchwyt do szafek kuchennych CastoramaUchwyt do szafek kuchennych Castorama Screenshot Castorama

Ikea także ma w swojej ofercie gałki do szafek kuchennych. Ich uchwyty są jak wisienka na torcie, czyli dopełniają wyglądem meble i idealnie komponują się z wieloma przestrzeniami. Wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej, która wytrzyma próbę czasu. Przez ich kształt są one bardzo łatwe w czyszczeniu i nie potrzebują szczególnej opieki. Najlepiej czyścić je za pomocą suchych lub lekko zwilżonych szmatek. Zestaw dwóch uchwytów kosztuje 20 zł.

Uchwyt do szafek kuchennych IkeaUchwyt do szafek kuchennych Ikea Screenshot Ikea

Leroy Merlin to kolejny sklep, który zachęca nas do kupienia uchwytów do szafek kuchennych. Na ich stronie można obejrzeć katalog, który pokazuje, jak duży mają wybór. Jednak niektóre gałki szczególnie mogą przypaść nam do gustu. Model Oscar jest elegancki i minimalistyczny. To właśnie to sprawia, że będzie pasować do wielu przestrzeni. Jego cena to 5,85 zł za sztukę. Uchwyt ma kolor srebrny, a znal to materiał, z jakiego został wykonany. Jest bardzo prosty w czyszczeniu i jest bardzo wytrzymały.

Uchwyt do szafek kuchennych Leroy MerlinUchwyt do szafek kuchennych Leroy Merlin Screenshot Leroy Merlin

Spoglądając na te wszystkie propozycje, wniosek nasuwa się sam. Można śmiało powiedzieć, że zamiana uchwytów do szafek jest strzałem w dziesiątkę. Dzięki nim można zmienić wiele, małym nakładem pieniężnym i czasowym. Dodają one uroku i sprawiają, że meble wyglądają całkowicie inaczej.

Jak widać, gałki można znaleźć w wielu wariantach cenowych i to właśnie to może nas zachęcić do takich zmian. Nie trzeba wydawać milionów na takie akcesoria, by prezentowały się one świetnie i robiły wrażenie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.