Poranna kawa będzie lepsza niż z kawiarni, gdy użyjesz tego. Kupisz to za mniej niż 30 zł

Duża część osób na świecie nie wyobraża sobie poranka bez ciepłej i aromatycznej kawy. Niektórzy nawet omijają śniadanie, a delektują się tym napojem. Jeśli zaliczasz się do tej grupy osób, musisz mieć w swoim domu to urządzenie. Dzięki niemu twoja kawa przejdzie na wyższy poziom i stanie się smaczniejsza niż z ekspresów, które znajdują się w kawiarniach.

Nie można temu zaprzeczyć, że ile smakoszy kawy tyle sposobów na jej przygotowanie i wypicie. Każdy, kto ją kocha, ma swój odrębny rytuał przyrządzania, który się u niego sprawdza. Niezależnie jednak od tego jak ją przygotowujesz i tak chcesz uzyskać najwyższej jakości smak. W tym pomóc mogą różne sprzęty i urządzenia, dzięki którym twoja kawa będzie jeszcze smaczniejsza i bardziej aromatyczna. Jednym z takich urządzeń jest kawiarka, którą można zakupić w wielu sklepach za niewielką cenę. To właśnie ona, mimo że nie kosztuje dużo, sprawi, że poranna kawa będzie smaczniejsza niż ta, którą możesz dorwać w restauracjach, kawiarniach i innych lokalach. 

Kawiarka, która bez dwóch zdań rzuca się w oczy, jest ta znajdująca się na stronie Lidla. Jej intensywny czerwony kolor przyciąga wzrok i sprawia, że chce się ją kupić. Oprócz koloru ma również bardzo atrakcyjną cenę, ponieważ kosztuje 39,99 zł. Jej pojemność to 330 ml, co wystarczy na 9 filiżanek kawy espresso. Obudowa i sitko wykonane są z lekkiego aluminium, a w zestawie dostajesz wyjmowany filtr, sitko i uszczelkę. Ta kawiarka nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, z wyjątkiem indukcyjnych. Dostępna jest również w innych wariantach kolorystycznych, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie.

Kawiarka LidlKawiarka Lidl Screenshot Lidl

Kawiarka z Empiku jest również warta uwagi. Obecnie trwa na nią promocja, więc jeśli chcesz przetestować tego typu sprzęt, to jest to idealna okazja. Kawiarka wykonana jest z aluminium i jest w kolorze srebrnym, z czarnymi dodatkami. Umożliwia ona przyrządzenie kawy o mocnym i aromatycznym smaku. Masywna pokrywka nie odchyla się podczas przelewania napoju do filiżanki, co jest wielkim atutem. Prosta budowa kawiarki zapewnia łatwość obsługi i zapobiega powstawaniu uszkodzeń. Można ją wykorzystać na wielu kuchenkach, np. odpowiednia jest na kuchenkę elektryczną, na gaz i na kuchenkę ceramiczną. Co ważne, może nie nadawać się na kuchenkę indukcyjną.

Kawiarka EmpikKawiarka Empik Screenshot Empik

W Media Expert również trwa obecnie promocja na kawiarki. Za cenę 89,99 zł można kupić zaparzacz, który świetnie poradzi sobie z wykonaniem kawy. Można go kupić w różnych wielkościach, a ten ze zdjęcia ma 100 ml. Kawiarka ta stworzona jest w całości z polerowanego aluminium. Czarna rączka i uchwyt pokrywy zostały wykonane z wytrzymałego i świetnie prezentującego się nylonu. Przeznaczona jest do kuchni gazowej, elektrycznej i ceramicznej.

Jeśli jesteś smakoszem kawy, to bez dwóch zdań musisz zaopatrzyć się w kawiarkę. Dzięki niej możesz odkryć ciekawszy i jeszcze głębszy smak swojego ulubionego napoju. Takie kawiarki są bardzo proste w użytkowaniu i świetnie sprawdzą się jako prezent lub upominek. Obecnie można je zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego nie warto się zbyt długo zastanawiać nad ich zakupem.

Pamiętaj jednak, że zanim kupisz kawiarkę, warto zapoznać się z jej opisem, a także zaleceniami od producenta. Upewnij się również, że kawiarka będzie odpowiednio działać na mojej kuchence, abyś po zakupie nie miał nieprzyjemnej niespodzianki. Gdy tylko ją przetestujesz, od razu się przekonasz, że jej zakup był świetnym wyborem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.