Tygryski deserowe - ulepszona formuła! Pyszna przekąska w trzech smakach!

Gdy za oknem zaczyna robić się cieplej, my coraz chętniej spędzamy aktywnie czas poza domem. Właśnie wtedy sięgamy po sycące przekąski, które z łatwością możemy zabrać ze sobą w każdą podróż. Odpowiedzią na tę potrzebę są Tygryski - pyszne chrupki kukurydziane w trzech deserowych smakach - czekoladowym, toffi i truskawkowym. Można wybrać swoją ulubioną wersję lub cieszyć się nimi wszystkimi. Od teraz, Tygryski deserowe mają jeszcze lepszy smak!

Tygryski deserowe to kukurydziane przysmaki, które doskonale łączą przyjemność chrupania ze słodyczą jednego z trzech pysznych smaków. Nic więc dziwnego, że są tak uwielbiane przez wszystkie dzieciaki - małe i duże. Dodatkowo, te kultowe już chrupki, stanowią wspaniałą alternatywę dla tradycyjnych łakoci, gdyż są bezglutenowe, a swój kolor zawdzięczają barwieniu warzywami oraz owocami. Każda mama pragnie, by jej pociechy zajadały tylko takie przekąski, których skład jest wynikiem świadomej dbałości o jakość i środowisko. Tygryski deserowe idealnie wpisują się w ten trend. Zamiast oleju palmowego zawierają olej rzepakowy i kokosowy! Zatem można śmiało dodawać je do lunchboxów i wcinać z przyjemnością w przerwach między obowiązkami.

Tygryski deserowe w trzech pysznych odsłonach - czekoladowym, toffi i truskawkowym świetnie sprawdzą się także podczas podróży samochodem, gdy wygoda i dobra organizacja są szczególnie ważne. Mają poręczne opakowania, co pozwala całej rodzinie mieć je ciągle pod ręką i cieszyć się ich smakami oraz chrupkością w dowolnym momencie. Tygryski deserowe - chrupią bardziej!

Tygryski deserowe o smaku czekoladowym, toffi i truskawkowym.

Kukurydziane, bezglutenowe, barwione warzywami i owocami.