PRZYGOTUJ SIĘ NA WIELKANOC - OFERTA DELUXE W LIDLU

Święta Wielkanocne przepełnione są radością, rodzinną atmosferą, a także syto zastawionymi stołami. Jakie produkty wybrać na świąteczne ucztowanie? W Lidlu znajdziemy wyjątkową ofertę artykułów Deluxe, które idealnie sprawdzą się do sporządzenia pysznych i urozmaiconych dań.

Emocje – pod tym hasłem kryje się cała definicja Świąt Wielkanocnych. Jest to radosny czas wypełniony zadumą, ale również pysznym jedzeniem i tradycjami. Warto zastanowić się już dziś nad przygotowaniami do tak wyjątkowego święta. Lidl Polska proponuje klientom produkty Deluxe, aby na Twoim stole znalazły się dania innowacyjne i najwyższej jakości.

Warto urozmaicić tradycyjne potrawy i dodać im nowoczesnego, a zarazem eleganckiego charakteru. Jaja na wielkanocnym stole mogą przybrać niecodzienną formę – wystarczy, że do farszu dodamy łososia marynowanego z płatkami chabrów (101 g/ 1 opak.) z odrobiną papryczek chili w oliwie z oliwek (170 g/ 1 opak.). Sałatkę łatwo odmienić dodając do niej grillowane szparagi zielone (330 g/ 1 opak.) czy oliwki Kalamon w zalewie (370 ml/ 1 opak.). Na świątecznym stole nie może zabraknąć również rozmaitych przystawek. Dla wielbicieli serów sieć proponuje ser cheddar (8,99 zł/ 250 g/ 1 opak.) czy ser Pérail ( 150 g/ 1 opak.).

Wiele osób nie wyobraża sobie ucztowania bez pasztetów i wędlin, dlatego właśnie na nich stołach idealnie sprawdzą się pasztety z dodatkiem mięsa z gęsi lub z kaczki (6,99 zł/ 230 g/ 1 opak.) czy szynka gotowana z truflami (100 g/ 1 opak.) lub szynka w plastrach z winem półmusującym (100 g/ 1 opak.).

Ale czym byłyby święta bez słodkiego akcentu? Na pyszny deser warto wybrać tartę (11,99 zł/ 500 g/ 1 opak.), deser w szklance (60 g/ 1 opak.) lub czekoladę w puszcze (9,99 zł/ 350 g/ 1 opak.) do wypicia w ulubionym kubku. Warto również mieć pod ręką aromatyczną kawę – np. kawę ziarnistej Tarrazu – 100% Arabica (500 g/ 1 opak.), której smak można dodatkowo uatrakcyjnić przyprawą do kawy (90 g/ 1 opak.).

Dzięki produktom Deluxe w szybki i łatwy sposób nadamy tradycyjnym potrawom nowoczesnego charakteru, oferta jest dostępna do wyczerpania zapasów.