Pizza Hut bezpiecznie serwuje pizzę do stolika

Dobra wiadomość dla miłośników pizzy. Pepperoni czy Margherita w Pizza Hut już nie tylko na wynos czy w bezkontaktowej dostawie do domu. W niemal wszystkich restauracjach pyszna gorąca pizza jest już serwowana na miejscu, prosto do stolika. Marka przygotowała szereg rozwiązań, które uwzględniając obowiązujące zalecenia, pozwolą gościom cieszyć się smakiem pizzy i towarzystwem przy stole.

Obecnie w całej Polsce działa 148 na 152 restauracji Pizza Hut. Przez ostatnie tygodnie, z powodu ograniczeń oferowały pizzę na wynos lub online z bezkontaktowym dowozem. Od 18 maja w związku z kolejnym etapem odmrażania gospodarki, zapraszają gości na Super Supreme czy inną ulubioną pizzę serwowaną prosto do stolika. - Po kilku tygodniach ograniczeń, dla wielu naszych gości, będzie to pierwsze wielkie wyjście na pizzę i do restauracji w ogóle - mówi Maja Wagner, marketing specialist w Pizza Hut. - Zależy nam, by wszyscy czuli się bezpiecznie i zachowali jak najlepsze wspomnienia z tego wyjścia. Dlatego z poszanowaniem miłości do pizzy i dystansu społecznego, przygotowaliśmy szereg przyjaznych udogodnień - podkreśla. 

Dla gości wyznaczono specjalne strefy, w których można zająć stolik pojedynczo lub większą grupą - na przykład całą rodziną. W każdej restauracji może przebywać określona liczba gości. Dlatego część stolików wyłączono i oznaczono znakiem X, tak by dla jednego gościa przypadały 4 m. kw. Dla ułatwienia obsługa i specjalne oznakowanie już od wejścia pomogą każdemu znaleźć swoje miejsce. Przypomną także zasady, które dla bezpieczeństwa warto przestrzegać. Nie należy choćby zapomnieć o zdezynfekowaniu rąk przed posiłkiem  - goście bez problemu odnajdą płyn do dezynfekcji przy wejściu. 

Potem wystarczy już tylko chwilę poczekać na gorącą pizzę prosto z pieca, bo Pizza Hut zadbała nie tylko o doznania kulinarne, ale także o inne ważne w nowych czasach detale. Karty menu są dezynfekowane, a docelowo zostaną zamienione kartami jednorazowego użytku. Sztućce i talerze, czyste i bezpieczne goście dostaną do stolika tuż przed podaniem pizzy. Wielka dolewka wybranego napoju, zawsze będzie podawana w nowej szklance. Jako alternatywę można też wybrać napój w puszce lub butelce. Zrezygnowano z oliwy, przypraw czy cukiernic na stole. Bar sałatkowy przez jakiś czas również nie będzie dostępny - sałatki bez problemu goście znajdą w menu. Rodzice, którzy przyjdą z dziećmi będą musieli jeszcze trochę poczekać na otwarcie kącika zabaw. Nowe zasady obowiązują zarówno wewnątrz lokali jak i w ogródkach Pizza Hut. Wszystko po to by zapewnić jak największe bezpieczeństwo. Nadal w restauracjach funkcjonują także strefy do obsługi gości, którzy chcą zakupić pizzę  na wynos oraz bezontakowa dostawa dla tych, którzy zamawiają online.  

Marka stale chroni i edukuje w zakresie bezpieczeństwa także swoich pracowników. Poprzez pomiar temperatury monitoruje stan ich zdrowia przed przystąpieniem do pracy. Zespół nosi maseczki, rękawice, regularnie dezynfekuje powierzchnie kuchenne i stoliki po każdej zakończonej wizycie gości. Zachęca również wielbicieli pizzy do płatności online. Więcej informacji o funkcjonowaniu Pizza Hut w nowych czasach na Facebooku i pizzahut.pl/safety.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.