Poczuj słodkie orzeźwienie z nowym wariantem Carlo Rossi Sweet Citrus

Słodkie cytrusy to niekwestionowany symbol wakacji. Ich słoneczny kolor, pyszny smak i świeży zapach nawet w najbardziej pochmurny dzień potrafią przywołać najlepsze letnie wspomnienia. A teraz, dzięki Carlo Rossi Refresh Sweet Citrus, cytrusowe orzeźwienie dostępne jest także w formie wina. Nowa propozycja, podobnie jak cała linia Refresh, z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy poszukują na lato wina o słodkim, orzeźwiającym smaku.

W portfolio Carlo Rossi Refresh do tej pory dostępne były 4 wyjątkowe warianty o smakach: brzoskwini, truskawki, granatu i owoców leśnych. Nowość – Carlo Rossi Refresh Sweet Citrus – to propozycja bazująca na orzeźwiających nutach grejpfruta, pomarańczy i cytryny. Jej lekko musujący profil sprawi, że ciepłe wieczory nadchodzącego sezonu będą jeszcze przyjemniejsze. Dla pełnego orzeźwienia trunek warto podawać po uprzednim schłodzeniu lub z dodatkiem kostek lodu.

- Carlo Rossi Refresh Sweet Citrus to propozycja, która rozwija tę linię produktową o kolejny, orzeźwiający wariant nawiązujący do win białych, charakteryzujący się naturalnymi, owocowymi smakami. Nowość także ją urozmaica, ponieważ dotąd w ofercie znajdowały się warianty nawiązujące do win czerwonych tj. Mixed Berry i Pomegranate oraz do różowych, czyli Peach i Strawberry. Jestem przekonany, że Carlo Rossi Sweet Citrus stanie się kolejnym hitem naszej marki – mówi Adam Jęda, Marketing Manager win Carlo Rossi.

Wprowadzenie nowości do portfolio Carlo Rossi wsparte jest kampanią digitalową, ekspozycjami w sklepach oraz działaniami PR. Produkt dostępny będzie w butelkach o pojemności 750 ml, a jego sugerowana cena to 22,99 zł.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.