Sezonowa oferta Starbucks pachnąca Świętami

Gdy w powietrzu zaczyna unosić się zapach pierników, a zewsząd słychać znajome dźwięki bożonarodzeniowych przebojów, to znak, że gorączka planowania prezentów i świątecznych zakupów jest już za rogiem! Starbucks przygotował wyjątkową ofertę zarówno dla spragnionych chwili wytchnienia w przedświątecznym pędzie, jak i dla tych szukających idealnych prezentów dla miłośników kawy. To właśnie w Starbucks święta pachną już pierniczkowym latte i kultowym Christmas Blend!

Podczas gorączki świątecznych zakupów warto trochę zwolnić i pozwolić sobie na chwilę relaksu. Idealny pretekst da nam do tego nowa odsłona pierniczkowej latte z dodatkiem kakao, Chocolatey Gingerbread Latte w zestawie z sezonowym ciastem Red Velvet. Oczywiście wśród świątecznych propozycji Starbucks nie mogło zabraknąć klasyków w postaci Gingerbread Latte o słodko-pikantnym, pierniczkowym smaku oraz Toffee Nut Latte z nutami prażonych orzechów i toffi, które idealnie rozgrzeją i wprowadzą w zimowy nastrój.

Kawa ziarnista to także idealny prezent dla bliskiego naszemu sercu kawosza! Co roku do Starbucks powraca kultowa Christmas Blend, której historia sięga 1984 roku. Kiedy mała sieć pięciu sklepów przygotowała dla swoich klientów specjalną mieszankę ziaren z Ameryki Południowej, Azji i Pacyfiku jako prezent na święta, nie spodziewano się ani ogromnych kolejek jakie natychmiast się po nią ustawiły, ani tego, że prawie 40 lat później tej mieszanki będą wyczekiwać kolejne pokolenia miłośników kawy na całym świecie. Christmas Blend to jedyna kawa, która zawiera wyjątkowe, sezonowane ziarna kawy z Sumatry, które nabierają pełni smaku przez kilka lat, dodając kawie wyjątkowych aromatów ziół, przypraw i czekolady. Dla fanów łagodniejszych i słodszych smaków idealna będzie odmiana Christmas Blonde Roast – jasno palona, charakteryzująca się słodkim, figowym smakiem z drzewnymi oraz cytrusowymi nutami. Fani nowoczesnych rozwiązań mogą również wypróbować Holiday Blend dostępną w formie kapsułek, którego nuty klonu i ziół nadają słodki, warstwowy smak.

Materiał reklamowy StarbucksMateriał reklamowy Starbucks Materiał reklamowy Starbucks

Wiemy, że sezonowa oferta Starbucks jest gorąco wyczekiwana przez wielu fanów i to właśnie kubek Gingerbread Latte i zapach Christmas Blend stanowi dla nich idealne wprowadzenie w świąteczny nastrój. W tym roku oprócz niezbędnych klasyków wprowadzamy do menu kilka nowości, które powinny przypaść do gustu miłośnikom słodyczy i uprzyjemnić ten wyjątkowy czas. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tworzenia wyjątkowego klimatu Świąt. – mówi Kasia Pijanowska, Marketing Manager w Starbucks Polska.

Aby zachęcić do dbania o planetę także w przedświątecznym okresie, Starbucks oferuje każdemu, kto przyjdzie do kawiarni z własnym kubkiem, niezmienną zniżkę 1zł na dowolny napój. Do zainwestowania w przyszłość planety i zabierania własnego kubka kusi w sezonowej ofercie wyjątkowy reusable cup zmieniający kolory. Propozycje z bogatej oferty brandowych kubków i tumblerów na gorące i zimne napoje są także dostępne w ofercie z dostawą. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można nie tylko posmakować sezonowych napojów Starbucks, ale także zdobyć idealny prezent świąteczny.