Czekoladowa Wielkanoc z E.Wedel

Z okazji świąt wielkanocnych marka E.Wedel po raz kolejny przygotowała wyjątkowe portfolio limitowanych słodkości. Miłośnicy oryginalnej wedlowskiej czekolady znajdą w nim zarówno nowości produktowe, jak i kultowe słodycze w wiosennych opakowaniach.

Dzięki uroczej szacie graficznej propozycje ze świątecznej oferty E.Wedel sprawdzą się doskonale jako prezent, posłużą do dekoracji świątecznego stołu, a kupione dla siebie dostarczą wyjątkowej przyjemności smaku.

Wielkanoc to moment, w którym czujemy, że nadeszła wiosna. Korzystamy z pierwszych ciepłych dni, obserwujemy, jak przyroda budzi się do życia, przygotowujemy święta i celebrujemy czas z najbliższymi. Dlatego też nasze wielkanocne portfolio zachwyca wiosenno-świątecznymi motywami na opakowaniach. Ale nie tylko pod kątem szaty graficznej, ale również pod względem produktowym, jest ono wyjątkowe. Docenić je powinni wielbiciele kultowych smaków oraz poszukiwacze słodkich nowości. Cieszymy się, że to kolejny rok, w którym możemy odpowiedzieć na szerokie gusta naszych konsumentów. Dominika Igielińska-Kluk, Branded Content Manager marki E.Wedel

Przyjemnie czekoladowe nowości

Tegoroczne portfolio świąteczne oferuje kilka nowych produktów, które uprzyjemnią nam ten wyjątkowy czas. Wśród nich znajdziemy Figurkę Zająca wykonaną z oryginalnej wedlowskiej czekolady mlecznej oraz Wielkanocne jajeczka z nadzieniem w dwóch wariantach (mlecznym i karmelowym) z chrupkami. W ofercie wielkanocnej nowa jest także Czekolada Mleczna i Karmelowa, w której połączono dwie oryginalne wedlowskie czekolady: mleczną i białą karmelową. To, co ją wyróżnia, to wygląd, bowiem na jej kosteczkach można znaleźć jedną z trzech wielkanocnych postaci: zajączka, kurczaczka lub pisankę.

Na uwagę zasługuję także nowość, jaka pojawi się w portfolio pianek Ptasie Mleczko®. Obok dwóch kultowych wariantów – Waniliowego i Śmietankowego w wiosennej szacie graficznej, pojawi się trzeci – Ptasie Mleczko® Mascarpone z Malinami. Na jego wyjątkowy smak wpływa niezwykle delikatna pianka z wyczuwalną nutą kwaskowatych malin i kremowego serka mascarpone. Całość oblana jest oryginalną wedlowską czekoladą białą, która idealnie uzupełnia środek.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy E. Wedel

Pomysł na prezent idealny

W wedlowskim portfolio nie mogło zabraknąć także propozycji, które sprawdzą się idealnie jako prezent lub słodki dodatek do niego. Jedną z nich są Pisanki z nadzieniem o smaku toffi, które zamknięto w okazjonalnym opakowaniu z kokardką, podkreślającą ich prezentowy charakter. Idealną propozycją drobnego upominku, szczególnie dla nieco starszych konsumentów, będzie także pudełko kultowych Baryłek. Ta klasyczna słodkość zachwyci nadzieniem w trzech smakach, inspirowanych nalewkami: wiśniową, orzechową z orzechów laskowych oraz pigwową. Inną, kultową propozycję, stanowić będzie Mieszanka Wedlowska, dostępna w kartonikowym opakowaniu z uroczą, wiosenną grafiką.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy E. Wedel

Przyjemność dedykowana dzieciom

Marka E.Wedel nie zapomniała także o propozycjach dla najmłodszych. Z myślą o nich w portfolio po raz kolejny dostępne są Zestaw Słodyczy (a w nim: Czekolady Mocno Mleczne Szyszka i Bombowa, Czekolada Mleczna i Karmelowa oraz Czekotubka czekoladowa) oraz Zestaw Słodyczy z opaską w kształcie uszu zajączka (w jego skład także wchodzą: Czekolady Mocno Mleczne Szyszka i Bombowa oraz dwie Czekotubki – mleczna i czekoladowa). Obie Czekolady Mocno Mleczne wchodzą w skład wielkanocnego portfolio i dostępne będą w sprzedaży także poza zestawami.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy E. Wedel

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.