Amerykanka połamała spaghetti na oczach włoskiego męża. Jego reakcja? Powalająca

O tym, że Włosi swoją kuchnię biorą na poważnie, wiedzą wszyscy. Pewna Amerykanka postanowiła podręczyć swojego włoskiego męża. Swoje żarty opublikowała na TikToku.

Ananas na pizzy to chyba najbardziej znane "świętokradztwo" jeśli chodzi o włoską kuchnię. Włochom można również podpaść, wykonując niestandardowe wariacje z makaronem, a także... krytykując kuchnię ich mam czy babć.

Doskonale wie o tym Sarah, amerykańska partnerka Włocha o imieniu Carlo. Postanowiła podręczyć mężczyznę i sprawdzić, jaka będzie jego reakcja. Tak - przetestowała wszystkie wspomniane wyżej sposoby na zrażenie mężczyzny, a nawet więcej. Swoje poczynania publikuje na TikToku. Profil ma już 2 miliony obserwujących.

Zobacz wideo Makaron z kurczakiem po toskańsku - niebo w gębie!

No więc jak reaguje Carlo na żarty Sarah? Poniżej kilka najlepszych filmików.

Zacznijmy od łamania spaghetti, bo nie mieści się w garnku. Carlo, widząc to, łapie się za głowę i krzyczy:

Wiesz, że to jest nielegalne we Włoszech?

Ananas na pizzy - największy grzech na włoskiej kuchni? Ewidentnie. Choć Carlo zareagował wyjątkowo spokojnie, dał partnerce do zrozumienia, że musieliby wynieść się z włoskiej restauracji, w której właśnie przebywali.

Każdy szanujący się Włoch wie, że makaron wrzucamy do gotującej się wody. Sarah wrzuciła makaron do jeszcze niewrzącej i tym samym sprowokowała nie tylko partnera, lecz także swoją włoską babcię, która wzięła żart całkiem na poważnie. Jej reakcja zwala z nóg:

Co sądzicie o takich żartach? Niewinne, a może to lekka przesada?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.