Robert Lewandowski odwiedził swoją restaurację. Miał urocze towarzystwo

Lewandowski otwiera restaurację - tą informacją żyło ostatnio wielu fanów piłkarza, a także dobrego jedzenia. Korzystając z pobytu w stolicy, kilka dni później wybrał się do niej na obiad. Ale nie sam.

Lewandowski otwiera restaurację

Zaledwie kilka dni temu najpopularniejszy polski piłkarz otworzył własną restaurację. Jej nazwa nawiązuje do numeru, jaki nosi na koszulkach podczas meczów - Nine's. Warszawa tym samym stała się bogatsza o kolejny lokal gastronomiczny. Mieści się on na Woli, a konkretnie na terenie Browarów Warszawskich, a za pozycje w menu odpowiada Tadeuszx Muller - syn Magdy Gessler. O tym, co znajdziecie w menu, przeczytacie w osobnym artykule:

Robert Lewandowski w Nine'sRestauracja Lewandowskiego już otwarta. Menu? Intryguje

Młoda dama u boku Lewandowskiego

Robert Lewandowski skorzystał ze swojego pobytu w stolicy. Postanowił wybrać się do swojego lokalu, co zostało uwiecznione przez dziennikarzy. Nie był jednak sam, bowiem towarzyszyła mu pewna młoda dama - Klara. Fanów poruszyły zdjęcia piłkarza trzymającego swoją córkę za rękę. Ta w drugiej ściskała pluszowego misia. Lewandowski w wywiadach niejednokrotnie wypowiadał się na temat dzieci. Twierdzi, że czas spędzony z rodziną jest dla niego bardzo ważny. Nic więc dziwnego, że do Nine's wybrał się właśnie z córeczką.

Robert Lewandowski z Klarą odwiedził swoją restauracjęRobert Lewandowski z Klarą odwiedził swoją restaurację Fot. Newspix

Byliście już w restauracji Roberta Lewandowskiego? Zamierzacie?

Zobacz wideo
Więcej o: