Magda Gessler o kulisach "Kuchennych rewolucji". Wyjaśniła, kto płaci za remont

"Kuchenne rewolucje" nadawane są już od 12 lat. W tym czasie zyskały szerokie grono fanów, którzy co tydzień zasiadają przed telewizorem, aby zobaczyć, jak Magda Gessler próbuje ratować kolejny lokal przed upadkiem. Wokół programu narosło wiele mitów, część rzeczy wciąż pozostaje w sferze domysłów. Niedawno Magda Gessler postanowiła rozwiać niektóre wątpliwości fanów.

Więcej najnowszych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Niedawno Magda Gessler przeprowadziła na swoim Instagramie Q&A, czyli sesję pytań i odpowiedzi z udziałem fanów. Restauratorka przyznała, że wiele osób pytało ją o kulisy "Kuchennych rewolucji". Nie ma w tym nic dziwnego, bo choć program nadawany jest od 2010 roku i ma już 23 sezony, to wciąż wzbudza wiele emocji, a wokół produkcji krąży wiele plotek. Gwiazda programu postanowiła więc zdradzić kilka faktów.

Z posta Magdy Gessler dowiadujemy się między innymi, że podczas trwania programu odwiedziła i odmieniła aż 330 restauracji. Restauratorka poruszyła też temat kwestii finansowych, rozwiewając wątpliwości wielu osób, które zastanawiały się, kto płaci za rewolucję. Od czasu do czasu bowiem w internecie pojawiały się doniesienia, jakoby obowiązek zapłaty spoczywał na restauracji, która zgłosiła się do programu.

Za udział w Rewolucji NIE pobieramy żadnych opłat!!! Remont restauracji jest finansowany przez TVN

- zapewniła. 

Magda GesslerMagda Gessler Instagram

 

Gessler zdradziła też, że nigdy nie wie, do jakiego miejsca jedzie. Wyjaśniła również, że cała koncepcja wystroju, pomysł na menu oraz nową nazwę każdego lokalu to jej autorskie pomysły "poparte wieloletnim doświadczeniem".

Restauratorka zwróciła uwagę, że za dalszy rozwój restauracji odpowiadają już właściciele. 

Zawsze jednak mają moje wsparcie, mogą zadzwonić… Odbiorę… Doradzę

- zaznaczyła.

A wy oglądacie "Kuchenne rewolucje"? Odwiedziliście kiedyś restaurację, którą uratowała Magda Gessler? Piszcie w komentarzach!

Haps.pl jest dla Was i dla Was piszemy o kulinariach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.