Weź portfel i leć do Ikea. Tam są najmodniejsze talerze tego sezonu. W Jysk i Homla podobne, ale droższe

Każdy z nas pragnie mieć przepiękną zastawę, która za każdym razem będzie cieszyć oko. W tym sezonie modne są talerze, których z pewnością nie masz w swoim domu. Jeśli tak jest to jest to idealna okazji, by się w nie zaopatrzyć. W wielu sklepach są podobne, ale w tym są najtańsze.

Piękne wnętrza naszego domu lub mieszania są ważne, ale to nie wszystko. Ważne jest również, by i nasza zastawa stołowa robiła wrażenie na tych, którzy nas odwiedzają. To także ona sprawia, że nasze posiłki są dużo przyjemniejsze i obiady, śniadania i kolacje to czysta przyjemność. Jeśli szukasz zastawy, która zapiera dech w piersiach, warto zrobić rozeznanie w różnych sklepach. Jednak nie musisz tego samodzielnie. Przeszukałam więc internet, by znaleźć najmodniejsze talerze, które będą użyteczne, a także piękne. Za kilka złotych możesz znaleźć cuda.

Obecnie na rynku możemy znaleźć wiele sklepów, które oferują bogatą listę akcesoriów do domu. Jednak nie każde miejsce może pochwalić się rzeczami, które są w przystępnych cenach i do tego modne. Przejrzałam więc te sklepy i wybrałam najlepsze zestawienie talerzy, jakie tylko można znaleźć. Ikea proponuje nam beżowe talerze z rantami, które udekorowane są ramówką. To elegancja sama w sobie i każdy zapyta, gdzie je można kupić. Ich cena to 69,99 za 4 sztuki, co obliczając, wychodzi około 17,50 za jeden talerz. Cena jest konkurencyjna, a jakość zadowala klientów.

Ikea talerzeIkea talerze Fot. Screenshot, ikea

Jednak Ikea to nie jedyny sklep, który może pochwalić się takimi talerzami. Przeglądając Jysk również można się natknąć na podobne talerze, które tam kosztują 25 zł za sztukę. One również mają beżowy kolor, ranty i kolorową ramówkę. Wykonane są z kamionki i mają 27 cm średnicy. Sprawia to, że talerz ten jest idealny na drugie dania, gdzie chcemy wyłożyć jak najwięcej składników.

Jysk talerzeJysk talerze Fot. screenshot, jysk

Jeśli masz w swoim mieście sklep Homla, to również tam znajdziesz coś dla siebie. W ofercie posiadają rustykalne talerze o średnicy 19 cm i cenie 24,90 zł. Talerze wykonane są z porcelany i charakteryzują się interesującymi kropeczkami, które się na nich znajdują. Talerz ten można wykorzystywać do obiadów, deserów i przekąsek. Tak samo jak poprzednicy, posiadają rant i kolorową obwódkę.

Homla talerzeHomla talerze Fot. screenshot, homla

Sam możesz zauważyć, że wybór zastawy stołowej jest prosty i przyjemny. Każdy sklep ma w swojej ofercie modne talerze, które są bardzo uniwersalne i eleganckie. Postawienie ich na stole z pewnością wzbudzi zachwyt i wiele pytań.

Jeśli pragniesz skompletować sobie całą zastawę w taki właśnie wzór, również możesz to zrobić. Sklepy oferują również szklanki, miski i mniejsze talerze. Oprócz tego można tam znaleźć wiele różnych kolorów, które będą pasować do twoich wnętrz.

Masz już pełną zastawę stołową?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.