Za niecałe 40 zł w Dajar kupiłam aż dwie. W Homla i Krosno droższe, ale podobne

Zakup zastawy stołowej nie dla wszystkich jest przyjemny i prosty. Na szczęście podążając za trendami możemy sobie to ułatwić. Te szklanki są teraz popularne i w modzie, a do tego każdy chce je mieć. Świetnie się prezentują i każdy zapyta, skąd je masz.

Każdy z nas posiada w swojej kuchni sporą kolekcję szklanek. Podaje się w nim zarówno ciepłe napoje jak i te schłodzone i mogą nam posłużyć latami. Jeśli jednak rozglądasz się za kolejną porcją szklanek, to mamy coś specjalnego. Te z podwójnym dnem robią niesamowitą furorę i wiele osób chce je mieć. Znajdziesz je w niejednym sklepie.

Na stronie Dajar możesz znaleźć wiele modeli szklanek z podwójnym dnem. W swojej ofercie mają różne kształty, a także pojemności, co tylko zachęca do zakupów. Za 39,90 zł możesz kupić zestaw 2 szklanek o pojemności 250 ml każda. Szklanki nadają się zarówno do gorących, jak i zimnych napojów. Są one idealne do podania kawy lub herbaty. Wykonane są ze szkła boro-krzemowego, dodatkowo można ich używać w kuchence mikrofalowej oraz w zmywarce. 

Szklanki z powdójnym dnem DajarSzklanki z powdójnym dnem Dajar Screenshot Dajar

Jeśli Homla jest bliższa twojemu sercu, to tam również możesz znaleźć coś dla siebie. Proponuje ona zestaw 2 szklanek o pojemności 420 ml każda. Jak widać na załączonym obrazku, jest idealna do kawy, jednak jeśli jesteś smakoszem herbat, to również możesz ją zakupić. Posiadają zgrabne uszy, które równocześnie podkreślają delikatność estetyki tego produktu. Dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy szkła borokrzemowego napoje wydają się wisieć w powietrzu. Ich cena w promocji to 47,99 zł.

Szklanki z podwójnym dnem HomlaSzklanki z podwójnym dnem Homla Screenshot Homla

Naszą ostatnią propozycją są szklanki ze Szkło Krosno. Szkło termiczne umożliwia utrzymanie wysokiej temperatury przez długi czas, a dzięki podwójnej ściance zewnętrzna część szkła jest zawsze chłodna, co zapobiega poparzeniu dłoni. W zestawie o wartości 89 zł znajdują się dwie szklanki o pojemności 390 ml.

Szklanki z podwójnym dnem KrosnoSzklanki z podwójnym dnem Krosno Screenshot Krosno

Jeśli zależy ci na estetycznych szklankach, które zawsze robią wrażenie i zapierają dech w piersiach, to te z pewnością takie są. Nadają się do każdego napoju, zimnego, czy nawet gorącego. Zgrabne uszy umożliwiają szybkie picie, nawet najgorętszych płynów.

O takie szklanki trzeba jednak szczególnie dbać. Przed ich zakupem zapoznaj się z instrukcjami, które dołączył do nich producent. Niektóre takie szklanki nadają się do mycia w zmywarce, jednak nie wszystkie. Dowiedzenie się, jak je myć, jest kluczowe, jeśli chcesz się nimi cieszyć przez długi czas.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.