Nowość! "Stówki" od Sokołowa Parówki ze 100% mięsa z szynki

"Stówki" to najnowsza propozycja firmy Sokołów - pierwsze na rynku parówki przygotowane ze 100% mięsa z szynki wieprzowej. Co ważne, "Stówki" nie zawierają glutaminianu monosodowego, barwników i fosforanów. To produkt, który idealnie sprawdzi się jako wartościowy składnik diety. Został stworzony z myślą o osobach, poszukujących wyrobów o sprawdzonym składzie i dbających o właściwe komponowanie codziennych posiłków.

Sokołów – jeden z liderów branży mięsnej – od lat kreuje trendy żywieniowe. Firma wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom konsumentów i nieustannie poszerza ofertę o produkty, które spełniają te oczekiwania. Coraz więcej osób świadomie wybiera artykuły żywnościowe, wytworzone z wysokiej jakości surowców. Zwracają uwagę na skład produktów, sięgając po te, które są nie tylko smaczne czy wygodne w użyciu – lecz także powstają z zachowaniem najwyższych norm.

100% mięsa z szynki wieprzowej – to najważniejszy wyróżnik „Stówek”, nowych parówek od Sokołowa. Tak wysoka zawartość mięsa oraz brak glutaminianu monosodowego, barwników i fosforanów to atuty, które z pewnością docenią wszyscy, dla których szczególne znaczenie ma skład i jakość produktów.

Parówki „Stówki” Sokołów mają idealną strukturę oraz sprężystość. Specjalnie opracowana kompozycja przypraw zapewnia delikatny smak. Znakomicie smakują podane na ciepło w tradycyjny sposób bądź zapiekane. To produkt, który pozwoli w prosty i wygodny sposób przygotować na co dzień pełnowartościowe posiłki dla całej rodziny.

Parówki „Stówki” Sokołów są dostępne w Delikatesach Sokołów. Planowane jest rozszerzenie sprzedaży asortymentów o kolejne sieci.