Nowość w Pizza Hut - Twój Box, czyli pizza i 2 dodatki

Od tego tygodnia wielbiciele pizzy w Polsce mogą skorzystać ze specjalnej oferty Pizza Hut, "Twój Box", w ramach której zamówią swoją ulubioną pizzę wraz z dwoma dodatkami, już od 24,99 zł. Twój Box to zestaw idealny dla jednej osoby, którym nareszcie nie trzeba się z nikim dzielić! Oferta jest dostępna we wszystkich restauracjach na wynos i w dostawie.

Czy istnieje idealny scenariusz na wieczór z pizzą? Wiele osób powie, że tak! Siedząc wspólnie ze znajomymi, przychodzi taki moment, kiedy ktoś proponuje zamówienie pizzy. Wybór składników to niekiedy wyzwanie, a kiedy już przyjeżdża, zerkamy na upatrzony kawałek z nadzieją, że nikt nie zgarnie nam go sprzed nosa. Jedną z możliwości jest wówczas zamówienie ulubionej pizzy tylko dla siebie lub skorzystanie z nowej, unikalnej oferty Pizza Hut, w ramach której klienci restauracji otrzymają zestaw składający się z ich ulubionej pizzy i dwóch dodatków spośród trzech opcji do wyboru: aromatycznych skrzydełek z kurczaka, rolsów z szynką zapieczonych w grillowanej tortilli z mozzarellą czy chrupiącego pieczywa czosnkowego. Na klientów będzie czekać o wiele więcej – dzięki licznym przystawkom i dodatkom znajdującym się w ofercie Pizza Hut, będą oni mogli rozszerzyć swój zestaw także o dodatkowe produkty, jak chociażby znany i lubiany ser w brzegach, extra sos czy napój Pepsi, dzięki czemu każdy będzie miał możliwość skomponować swój posiłek na własnych zasadach. Nowa oferta marki to również doskonały pomysł dla tych, którzy nie mają czasu czy ochoty na gotowanie. Pizza Hut oferuje odbiór zamówienia na wynos w 10 min lub wygodną, bezkontaktową dostawę w 30 minut, dzięki czemu posiłek dociera pod drzwi pachnący i gorący!

- Pomysł na Twój Box przyszedł do nas sam, jako odpowiedź na nową rzeczywistość, w której coraz więcej osób poszukuje okazji, żeby mieć pizzę tylko dla siebie i zjeść ją przed ulubionym serialem czy w przerwie od pracy. Tutaj dostajesz swój własny Box, skomponowany w 100% z twoich ulubionych składników i z nikim nie musisz się nim dzielić. Masz do dyspozycji aż 90 kombinacji, dzięki czemu przy komponowaniu zestawu idealnego nic cię nie ogranicza – dobierasz wszystko to, na co w danej chwili masz ochotę – mówi Katarzyna Pawlikowska, Marketing Specialist w Pizza Hut Polska.

Solo czy w pakiecie?

Choć Twój Box to idealna oferta dla jednej osoby, nie zawsze przecież trzeba mieć ochotę na jedzenie w pojedynkę. Z myślą o tych, którzy lubią spędzać czas w większym gronie, Pizza Hut przygotowała dodatkową super promocję, czyli zestaw składający się z trzech Boxów, przy wyborze którego można oszczędzić aż 15 zł. W ten sposób nikt nie będzie musiał podjadać sobie z talerza (tfu: z kartonu) czy sprzeczać, kto zamawiał Hawajską, a kto Pepperoni.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.