Śniadania w Warszawie - kuchnie z różnych stron świata w jednym miejscu

Wyobraźcie sobie taki scenariusz: budzicie się rano, macie ochotę na pyszne i pożywne śniadanie, ale... dopada Was brak czasu, chęci na gotowanie lub chcecie celebrować poranek z przyjaciółmi. Co wtedy? Bez obaw, Food Town w Fabryce Norblina ma dla Was rozwiązanie!

Warszawa słynie z tego, że jej mieszkańcy kochają jeść śniadania na mieście. Aromatyczna kawa, naleśniki, jajecznica, tosty, bajgle i inne - to jest to, na co warszawiacy, szczególnie w weekendy, się kuszą. Jest takie miejsce, które w swojej ofercie posiada szeroką ofertę śniadaniową, a jest to o Food Town w Fabryce Norblina! Dlaczego? Ze względu na charakter miejsca, mieszczą się tam różne lokale, a część z nich serwuje śniadania.

Codziennie od 9:00, w Food Town, możecie cieszyć się szerokim wyborem śniadań, które na pewno zaspokoją Wasze podniebienia. Food Town jest największym foodhallem w Polsce, łączącym koncepty gastronomiczne z całego świata. To miejsce kojarzone jest z lunchową i wieczorną porą, jednak prawda jest taka, że dzieje się u tam cały czas, codziennie, od rana do wieczorową, przez 7 dni w tygodniu! Chodźcie, usiądźcie przy jednym stole i bawcie się smakami z całego świata - już od godziny 8:00 rano!

A co jest w menu?

Wyśmienite kanapki: z makrelą, pasztetem wegańskim, rostbefem w "Kanapki za Drzewem", kawę, ciepłe wypieki, pyszne bowle w "Dobre Miejsce", bajgle, zestawy śniadaniowe, czy flambé w "Picknik" oraz 16 rodzajów naleśników w Crépres, a to tylko mała część propozycji! A główny bar - Old Shaker to miejsce nie tylko na Prosecco do śniadania, ale także poranną kawę czy soki świeżo wyciskane.

Oferta tych lokali jest oczywiście znacznie szersza, ale przekonajcie się sami, kiedy wpadniecie do Food Town!

Dlaczego warto wybrać się do Food Town?

Każdy z Was może wybrać ulubione danie z innego konceptu i razem celebrować posiłek przy wspólnym stole, a przytulna i klimatyczna przestrzeń zapewni Wam miłą atmosferę i pozwoli w pełni cieszyć się porannym posiłkiem!

Śniadania, codziennie od 8:00

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.