Wyrusz w niezwykłą podróż po smakach Orientu

Od poniedziałku 5 czerwca w sklepach sieci Lidl Polska trwa Tydzień w Stylu Orientalnym. W ofercie znalazły się propozycje dań, przekąsek czy przypraw. To świetna okazja, by zasmakować w orientalnych daniach wyjątkowej kuchni Dalekiego Wschodu.

Kuchnia orientalna słynie z różnorodności, oryginalnych połączeń smakowych i bogactwa przypraw, których niespotykana kolorystyka i aromat sprawiają, że każda potrawa to kulinarna rozkosz. Korzenne, lekko pikantne, warzywne... takie właśnie są dania kuchni wschodu. Już teraz, w ofercie sieci Lidl Polska znajdziemy szeroką ofertę produktów idealnych do stworzenia we własnych domach tych rozgrzewających ciało i duszę dań. Wyrusz w niesamowitą podróż po krajach orientu. 

Tydzień Orientalny w Lidlu

Podczas trwającego Tygodnia Orientalnego każdy, kto chce zasmakować w niecodziennych daniach kuchni wschodniej, odkryje coś dla siebie. W ofercie znalazło się m.in.: pide – popularne w Turcji danie z ciasta pszennego z wytrawnymi dodatkami jak opiekane mięso, ser i warzywa za jedyne 11,99 zł /400 g/ 1 opak. Ponadto dostępne są falafele w supercenie 7,99 zł za 200 g / 1 opak. czy ciasto filo wykorzystywane do potraw na słodko jak baklava bądź w wersji wytrawnej jak börek, w cenie 4,99 zł /400 g / 1 opak. Na wieczorne spotkanie z bliskimi jako przekąska sprawdzi się pieczona papryka w oleju w cenie 8,99 zł / 420 g po odsączeniu / 1 opak., chipsy z brązowego ryżu w cenie 3,49 zł /60 g/ 1 opak. czy hummus w cenie 4,99 zł / 200 g/ 1 opak. Z kolei niepowtarzalnego aromatu każdej potrawie nadadzą przyprawy kojarzone z Dalekim Wschodem jak mielona kolendra, imbir, kurkuma czy mieszanka tażin za jedyne 3,99 zł / 60-85 g / 1 opak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.