Jak przygotować?

 • Langosz (langos), czyli placek węgierski. Jak go zrobić i z czym serwować? Porady
 • Zapiekanka z ziemniakami i kiełbasą

  Zapiekanka z ziemniakami i kiełbasą

  Zapiekanka z ziemniakami i kiełbasą to doskonały pomysł na obiad, kiedy trzeba zrobić na szybko coś pysznego, co posmakuje wszystkim domownikom. Najprostsza zapiekana z ziemniakami i kiełbasą będzie doskonale smakować z różnymi dodatkami, które znajdą się w każdej lodówce! Sprawdź, jak ją przygotować.

  aleko
 • Syrop cukrowy

  Syrop cukrowy

  Syrop cukrowy to składnik, który bardzo często pojawia się w przepisach na drinki. Każdy barman i każda osoba, pragnąca serwować własnoręcznie zrobione drinki na przyjęciach, powinny wiedzieć, jak zrobić syrop cukrowy. Sprawdźcie nasz przepis!

  aleko
 • Drinki bezalkoholowe

  Drinki bezalkoholowe

  Jakie drinki bezalkoholowe przyrządzić dla abstynentów? To pytanie przed imprezą stawia sobie wielu gospodarzy, którzy chcą dobrze zadbać o wszystkich gości. W każdej grupie znajomych czy rodzinie znajdują się osoby niepijące, a również pragnące wznosić toast smacznymi napojami. Jak zrobić drinki bezalkoholowe na Sylwestra lub karnawałową imprezę? Sprawdźcie nasze pomysły!

  aleko
 • Doniczkowa bazylia z supermarketu szybko ci więdnie? Pewnie popełniasz te trzy błędy
 • Nie dasz rady otworzyć butelki? Zapomniałeś korkociągu? Oto myki przydatne podczas picia wina

  Nie dasz rady otworzyć butelki? Zapomniałeś korkociągu? Oto myki przydatne podczas picia wina

  Chociaż sylwestrowa zabawa zazwyczaj kojarzy się z otwieraniem szampana, przed północą na stół trafiają inne trunki. Niektóre - jak wino - mogą przysporzyć wielu problemów. Nie w każdym domu jest korkociąg, zdarza się, że korek zaklinuje się w butelce, a przy odrobinie nieuwagi imprezową kreację może zrujnować wielka plama. Jak sobie poradzić? Mamy kilka wskazówek.

  Myk
 • Dlaczego nigdy nie powinno się mrozić dobrej wódki? Zdaniem eksperta to wcale nie poprawia jej smaku