Nowe stroje pracowników Biedronki. Już nie będzie zielonych koszulek

Pracownicy sieci sklepów Biedronka otrzymają nowe stroje. Już niedługo zamiast zieleni będą nosić barwy firmy - czerwień i czerń.

Nowe stroje pracowników Biedronki

Sieć sklepów Biedronka podjęła decyzję o zmianie strojów swoich pracowników. Jak czytamy na portalu Dla Handlu, zmieni się przede wszystkim kolorystyka ubrań – nie będą już zielone, ale czerwono-czarne. Kolory firmy nawiązują oczywiście do barw biedronek. Co ciekawe, pracownicy sieci nosili już stroje w takich kolorach.

Ponadto ze strojów zniknie logo Biedronki, napis pojawi się jedynie na guzikach koszul. Dodatkowo na czarnych fartuchach będą nadrukowane czerwone kropki. Każdy pracownik Biedronki otrzyma zatem koszulę lub koszulkę polo, rozpinaną bluzę, czarny fartuch z czerwonymi kropkami oraz bezrękawnik z membraną. Stroje są produkowane zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Fason strojów będzie zależny od funkcji - kierownicy sklepów otrzymają koszule, zastępcy - koszulki polo.

Nowe stroje pracowników BiedronkiNowe stroje pracowników Biedronki Fot. Biedronka

Jak podkreśla sieć, ubrania są wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Nowe uniformy pojawiły się już w niektórych sklepach w Warszawie, Białymstoku i w Wyszkowie.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.