Biedronka - gazetka od 26.10, Lidl - gazetka od 26.10 i od 29.10. Co kupimy taniej?

Od poniedziałku dwa najpopularniejsze dyskonty, Biedronka i Lidl, mają nowe oferty. Co warto kupić w tym tygodniu?

Biedronka – gazetka od 26.10 do 31.10.2020 roku

Co ciekawego można kupić w tym tygodniu w Biedronce? Sieć przygotowała nową ofertę dla swoich klientów, oraz specjalne promocje dla posiadaczy karty „Moja Biedronka”.

Do 28.10 trwa promocja na jabłka. Jabłka różnych odmian od polskich rolników kupimy za 1,99 zł/kg (np. Szampion, Lobo, Jonagold) lub za 2,39 zł/kg (Golden Delicious, Gala, Zielone). Promocją objęte są też owoce kaki (6,99 zł/kg) oraz borówki (12,99 zł/opakowanie 300 g). Taniej kupimy też paprykę (3,99 zł/opakowanie 500 g) i cebulę (3,99 zł/opakowanie 4 kg).

Posiadacze karty „Moja Biedronka” do 28.10 mogą kupić szynkę wieprzową bez kości za 8,99 zł/kg, a także świeżą ćwiartkę z kurczaka za 2,39 zł/kg. Dla wszystkich klientów w tym czasie dostępne są polędwiczki wieprzowe za 15,99 zł/kg.

Klienci z całej Polski mogą kupić w Biedronce rogale świętomarcińskie rodem z Poznania za 4,99 zł za sztukę (170 g) lub rogale książęce (2,99 zł za sztukę 120 g). Mogą także zaopatrzyć się w zapas cukierków. Cukierki dostępne na wagę zostały objęte promocją 25% taniej, niezależnie od rodzaju. Ofertą 2+1 gratis zostały też objęte wszystkie produkty cukiernicze Wedla (pączki, donuty, muffiny) – można je mieszać dowolnie. Wielbicieli łakoci zainteresuje także promocja „Kup 2 i zapłać mniej” na czekoladę Nussbeiser (3,99 zł za 1 tabliczkę przy zakupie 2 sztuk) oraz czekoladę Excellence Lindt (6,29 zł za 1 tabliczkę przy zakupie 2 sztuk), a promocje na Kinder Niespodzianki („Kup 3 i zapłać mniej” – wtedy 2,89 zł za sztukę), wafelki Knoppers („kup 2x5-pak i zapłać mniej” – wtedy 3,99 zł za pięciopak) czy batony Kinder Bueno (”Kup 3 i zapłać mniej”  - wtedy 1,89 zł za sztukę).

Ponadto w biedronkowej ofercie „Dom” można zakupić m.in. elektryczny grill kontaktowy (119,00 zł), komplet obiadowy 18-elementowy (249,00 zł) czy mikser z obrotową misą MMR-17Z za 99,00 zł.

Zobacz wideo Jedna dynia, obiad dla dwóch - idealny na jesień

Lidl – gazetka od 26.10

W ofercie Lidla obowiązującej do środy 28.10 znalazło się wiele warzyw i owoców w dobrych cenach. Za 2,49 zł można kupić 1 kg bananów, 5,89 zł zapłacimy za worek marchewki ważący 4 kg, a 2,99 zł za opakowanie ziemniaków (5 kg). W sezonie przeziębieniowym warto zaopatrzyć się w kłącza kurkumy (3,19 zł za 100 g), imbir (1,99 zł za 100 g), cytryny (3,59 zł za opakowanie przy zakupie dwóch) czy czosnek bio (3,99 zł za opakowanie przy zakupie dwóch). Ceny świeżego mięsa w Lidlu zostały objęte 33-procentowym rabatem, mniej zapłacimy także za wybrane ryby i wędliny.

Wegetarianie i weganie na pewno chętnie skorzystają z promocji na roślinne produkty zastępujące mięso, np. roślinne kiełbaski (5,99 zł za opakowanie 180 g przy zakupie dwóch) oraz roślinne klopsiki (6,69 zł za opakowanie 150/180 g przy zakupie dwóch). Promocją 3 za 2 objęto także napoje roślinne Alpro – sojowy (4,65 zł za 1 opakowanie przy zakupie 3) i z orzechów nerkowca (5,99 zł za 1 opakowanie przy zakupie 3).

Przez cały tydzień korzystnych cenach kupimy także słodycze różnych marek, np. ciastka Reese’s (4,99 za opakowanie 96 g), Secret Box firmy Milka (2,99 zł za sztukę) czy półmetrowe opakowanie Kinder Czekolady (11,99 zł za opakowanie 300 g).

Do soboty 31.10 włącznie kupimy produkty z serii Deluxe: m.in. salami w plastrach z pistacją (6,99 zł za opakowanie 100 g), ser cheddar (8,99 zł za opakowanie 250 g) czy pasztet z dziczyzny (7,99 zł za 250 g). Wielbicieli serów może skusić opakowanie sera Grana Padano ważące 700 g za 59,99 zł (w gratisie nożyk do sera). W ofercie Deluxe znajdziemy także różne rodzaje oliwy i przyprawy na jej bazie, kawior, marynowanego łososia czy tuńczyka w oliwie. Lidl oferuje także wybór makaronów oraz świeżych pierożków z nadzieniem.

Warto także zwrócić uwagę na produkty Deluxe dla kawoszy: kawę ziarnistą Gold Crema z certyfikatem UTZ (29,99 zł za opakowanie 1 kg), trufle doskonałe do kawy (13,99 zł za 200 g), syrop do kawy (6,99 zł za 350 ml) czy przyprawy (5,99 zł za 90 g).