Oferta Lidla na majówkę namiesza w grillowym kotle? "Nie sądziłam, że ktoś będzie próbował zweganizować kaszankę"

Majówka za pasem. Co to oznacza dla większości Polaków? Wyjęcie świętych insygniów majowych: grilla, brykietu i całej fury jedzenia. Jak przygotować się na wielkie grillowanie? Z odpowiedzią przychodzi Lidl - grill na inną nutę.

Kiedy jest majówka 2021?

Majówka 2021 w nas, podobnie jak pewnie w wiele osób uderzyła znienacka. Przeciągająca się zima zanurzyła nieco grillową czujność i zapomnieliśmy, że ten wyjątkowy czas już za kilka dni. To właśnie w najbliższy weekend obchodzimy trzy święta narodowe, a także - nieoficjalne - czwarte, które rozciąga się na wszystkie wolne dni, czyli wielkie święto grilla. Wielu Polaków już wygrzebuje grille z garażu i planuje, jakie jedzenie się na nich znajdzie. I tu z pomocą przychodzi nowa oferta Lidla.

Lidl - grill - czas start!

Lidl przygotował specjalną ofertę dla tych, którzy na ruszt chcą wrzucić coś niemięsnego. W ofercie sieci znajdziemy między innymi kiełbaski sojowe Polsoja w cenie 6,99 zł za opakowanie w wersji klasycznej lub kiełbaski sojowe białe Polsoja za  7,99 zł za opakowanie, kabanosy roślinne klasyczne firmy Dobra Kaloria za 6,99 zł za opakowanie oraz coś dla fanów klasyków - roślinną kaszankę na grilla i patelnię tej samej w cenie 8,99 zł za opakowanie. Ta ostatnia wywołała ostatnio lawinę komentarzy na instagramowym profilu @weganskilildl.

 
Nie sądziłam, że ktoś kiedyś będzie próbował zweganizować kaszankę. Z ciekawości zapewne spróbuję.
Ja chce! Dziś to zobaczyłam w gazetce. Jestem strasznie ciekawa. Wasze kiełbaski na grilla [firmy Dobra Kaloria - przyp. red.] to sztos!
Serio?! Muszę spróbować! To będzie hit sezonu grillowego!

To tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem. My zdecydowanie spróbujemy.

Zobacz wideo Grillowana kukurydza z masłem ziołowymi parmezanem. Genialna!

Poza klasykami, w ofercie znajdziemy też tofu na grilla firmy Grill&Fun w okazyjnej cenie 3,99 zł za opakowanie. Do wyboru będzie wersta klasyczna, a także wariacje na temat: tofu w przyprawach gyros lub w aromatycznej marynacie. 

Dodatkowo przy zakupach za minimum 99 zł, prezent otrzyma każdy klient sieci Lidl. Grill by się nigdy nie udał, gdyby nie jedno z sezonowych insygniów, czyli opakowanie brykietu marki Grill&Fun o wadze 2,5 kg. Więcej informacji o promocji na oficjalnej stronie sieci.

Warzywa z grillaJak przyrządzić grillowane warzywa? Mamy garść porad

Lidl: gazetka

Oferta Lidla na majówkę obowiązuje jedynie przez dwa dni, więc radzimy się spieszyć. Promocja rozpoczyna się już w poniedziałek 26 kwietnia i kończy z dniem 28 kwietnia lub w wypadku wyczerpania zapasów.

Więcej o: