Będzie film o Magdzie Gessler? Restauratorka odkrywa rąbek tajemnicy

Magda Gessler zdecydowanie rządzi ekranami. Okazuje się, że pojawi się nie tylko w "Kuchennych rewolucjach" czy "MasterChefie". Choć tym razem nie we własnej osobie.

Magda Gessler na dużym ekranie

Magda Gessler to niekwestionowanie barwna postać polskiego show-businessu. Programy z jej udziałem od lat przyciągają tysiące widzów przed telewizory. Najbardziej zapamiętanymi są sytuacje z "Kuchennych rewolucji", gdzie restauratorka często nie szczędzi słów krytyki, a zdania takie, jak: "wy trujecie ludzi", wspominane są jeszcze przez lata.

Magda Gessler postanowiła podzielić się z fanami swoją historią. Na początku roku wydała swoją autobiografię. Nie minęło kilka miesięcy i już zapowiada powstanie drugiej części. Zdradziła także, że trwają prace nad stworzeniem filmu o jej życiu.

Książka, którą napisałam, i która ukazała się w wakacje, czyli moja autobiografia, to dopiero początek. Będzie jeszcze druga część. I będzie... film. Bo zgadzam się z tym, że moja książka to niemal gotowy scenariusz

- powiedziała, cytowana na portalu Jastrząb Post. Co prawda brak jeszcze potwierdzonych informacji do głównej aktorki, która ma zagrać restauratorkę, jednak Gessler uchyliła rąbka tajemnicy.

Zobacz wideo Kotlety jajeczne z brokułami, tradycja w odsłonie "zero waste". Pycha!
Już myślę, kto mógłby mnie zagrać. Zdradzę, że raczej nie będzie to polska aktorka

- dodała.

Co sądzicie o pomyśle na film? Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.