Gotuj z gwiazdami! Matteo Brunetti, Volodymyr Testardi i David Gaboriaud zrobią ci wieczór [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Haps.pl łączy siły z trzema kulinarnymi gwiazdami, żeby wesprzeć szczytny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla WOŚP Matteo Brunetti, Volodymyr Testardi oraz David Gaboriaud przekazali na licytację wspólne gotowanie i biesiadowanie ze zwycięzcą.

Haps.pl łączy siły z nimi, a oni łączą siły ze sobą, by dołożyć swoją cegiełkę do kolejnego, mamy nadzieję, rekordowego wyniku Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ramach akcji #JedenDzieńDłużej. Trzech znanych i lubianych twórców kulinarnych przygotuje coś niezapomnianego specjalnie dla ciebie. Spotkaj się z nimi na kilka godzin wspólnego gotowania i biesiadowania w studio kulinarnym Foodie City Warsaw.

Licytuj wspólne gotowanie z gwiazdami kulinariów. Matteo, Vova i David zrobią ci wieczór

Kto przygotuje dla ciebie kolację? Oto trzej mistrzowie gotowania z różnych stron świata:

Matteo Brunetti - Rzymianin, który po udanym występie w finale "MasterChefa" na dłużej zadomowił się w Polsce, promując włoską kuchnię i styl życia. Autor wideopodcastu "Bondziorno" na YT, współprowadzący "Bitwy na smaki", autor dynamiczno-zabawnych przepisów w social mediach. Włoski temperament i polskie serce na talerzu. Po prostu: Buon appetito!

Volodymyr Testardi - "Najprzystojniejszy kucharz z Instagrama", Ukrainiec związany również z włoską kulturą kulinarną, którego śmiałe pomysły na śniadanie czy kolację dla ukochanej osoby podbiły internet w zawrotnym tempie.

David Gaboriaud - francuski szef kuchni z polskimi korzeniami, który odpowiada za kreacje kulinarne w Belvedere Catering. Z niejednego pieca jadł chleb - również telewizyjnego ("David w Europie", "Bitwa na smaki", "Dzień Dobry TVN"). Od 10 lat organizuje warsztaty i pokazy kulinarne, uczy gotować z radością i na luzie, by była to czysta przyjemność.

Termin spotkania z kucharzami zostanie umówiony indywidualnie. Czas jest do kwietnia 2024 roku. Aukcję znajdziesz TUTAJ

#JedenDzieńDłużej to licytacje Gazeta.pl z okazji finału WOŚP <3

Już szósty raz wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i oddajemy szacunek tragicznie zmarłemu prezydentowi Gdańska. Paweł Adamowicz nie mógł dokończyć swojej zbiórki na rzecz WOŚP, więc my mu w tym pomagamy – do końca świata i jeden dzień dłużej. Nasze licytacje finiszują w poniedziałek 29 stycznia, dzień po finale WOŚP, a zebrane pieniądze w całości zasilą konto Orkiestry. Celem tegorocznej zbiórki są "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". Zebrane środki zostaną przekazane na zakup sprzętu potrzebnego do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Więcej o:
Copyright © Agora SA