Wegańskie Święta z Lidl Polska!

W sklepach Lidl Polska oferta wegańskich produktów jest nieustannie poszerzana. Wegańskie odpowiedniki są dostępne w niemal każdej kategorii zakupowej. Co więcej produkty roślinne na stałe zagościły w sklepach sieci, co oznacza, że każdy klient poszukujący wegańskich alternatyw, zawsze może je nabyć. Lidl Polska inspiruje także kulinarnie, oferując klientom wiele wegańskich receptur w ramach serwisu kuchanialidla.pl, również tych wielkanocnych.

Kuchnia polska jest pełna wyrazistych smaków i aromatów. Zwłaszcza potrawy wielkanocne charakteryzują się głębią smaku, często bazując na produktach pochodzenia zwierzęcego, w tym wędlinach, mięsach i jajach. Czy więc możliwe jest przygotowanie w pełni roślinnej Wielkanocy? Dla wegan nie ma rzeczy niemożliwych. Sieć Lidl Polska chce ułatwić im to wyzwanie, oferując szeroki wybór produktów wegańskich oraz przygotowując kulinarne inspiracje wraz ze swoimi ekspertami.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Lidl polska

Klasyczną, wielkanocną potrawą jest żurek. Można go również przygotować w wersji wegańskiej – z wędzonym tofu oraz puree z ziemniaków (https://kuchnialidla.pl/zurek-weganski-z-chrzanem-i-wedzonym-tofu). W diecie roślinnej warto sięgać po proste przepisy z wykorzystaniem darów natury – owoców, warzyw oraz grzybów. W tym miejscu godna uwagi jest prosta receptura na wegański pasztet z pieczarek, z nasionami słonecznika (https://kuchnialidla.pl/weganski-pasztet-z-pieczarek).  

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Lidl polska

Wielkanoc obfituje także w tradycyjne ciasta, które również możemy przygotować w wydaniu wegańskim. Kuchanialidla.pl poleca między innymi wegański mazurek bez cukru, przygotowany na bazie mleka kokosowego (https://kuchnialidla.pl/wielkanocny-mazurek-bez-cukru).

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Lidl polska

Produkty wegańskie są dostępne w stałej ofercie sklepów Lidl Polska.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.