Cała Polska kibicuje zdrowo i wymyśla cieszynkę dla Roberta Lewandowskiego

Nawet 70 proc. Polaków będzie oglądać mundialowe zmagania. Nieodłącznym elementem kibicowania są jednak niezdrowe przekąski, po które sięga nawet 65 proc. kibiców. Dzięki nowym przekąskom stworzonym przez Annę i Roberta Lewandowskich można teraz kibicować zdrowo. Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2022 to także okazja do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie i otrzymania własnej cieszynki, wykonanej przez najlepszego napastnika świata.

Czym Polacy zagryzają sportowe emocje?

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to święto nie tylko dla fanów futbolu. Nawet 70 proc. Polaków planuje śledzić tegoroczne zmagania i kibicować naszej reprezentacji. Mecze najczęściej będziemy oglądać sami w domu, z rodziną lub przyjaciółmi oraz u znajomych. Okazuje się, że nawet dwie trzecie kibiców w trakcie meczów sięga po przekąski tłuste i słone lub pełne cukru. Zdrowe alternatywy goszczą na stołach zdecydowanie rzadziej - wybiera je często lub czasami zaledwie 42 proc. kibiców. Jednocześnie wiele osób zaznacza, że częściej chciałoby sięgać po owoce czy bakalie.

CieszynkiCieszynki materiały reklamowe

Zdrowie bez względu na wynik

Z pomocą przychodzą nam Cieszynki - zdrowe przekąski od Anny i Roberta Lewandowskich. Znajdziemy wśród nich wegańskie i w 100 proc. naturalne batony daktylowe o smaku pomarańczy i słonego migdała, orzechy nerkowca w papryce lub ziołach prowansalskich bez grama oleju palmowego, a nawet w pełni naturalny napój energetyczny bez dodatku cukru i konserwantów z dodatkiem naturalnej kofeiny!

CieszynkiCieszynki materiały reklamowe

CieszynkiCieszynki materiały reklamowe

Stwórz cieszynkę dla Roberta Lewandowskiego - wyjątkowy konkurs dla kibiców

Cieszynki to nie tylko super zdrowe przekąski, ale także nazwa gestu radości, który wykonują zawodnicy po zdobyciu bramki. Podczas mundialu każdy kibic ma niecodzienną okazję, aby wymyślić cieszynkę, którą wykona nasz czołowy napastnik Robert Lewandowski. Aby to zrobić wystarczy zakupić dowolny produkt Cieszynek, zarejestrować się na stronie cieszynki.pl i nagrać wideo z własnym gestem radości. Produkty dostępne są na foodsbyann.com i stacjonarnie w sieci Lidl.

Na podstawie badania "Cieszynki - oglądanie meczów a jedzenie" przeprowadzonego dla Foods by Ann. Badanie przeprowadzono w dniach 15-16 listopada 2022, metodą CAWI, na reprezentatywnej grupie 815 osób.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.